Xylicare BIO bonbóny

Přírodní bonbón

BIO bonbóny pro zdravé sladké mlsání! To, že bonbóny jsou nezdravé a škodí zubní sklovině slýchává každý z nás již od dětství. A víte o tom, že bonbóny vůbec nemusí být nezdravé? Dokonce, mohou být zdraví prospěšné? Bonbóny z březového cukru jsou toho důkazem.

Zázračný Xilitol

Březový cukr, odborně nazývaný také xylitol se vyrábí z březové kůry a její dužiny. Takto vyráběné bonbony díky přirozené krystalizaci 100 % čistého březového cukru mají vysokou kvalitu a prvotřídní lahodnou chuť kterou si zamilujete po prvním ochutnání. Každý bonbón obsahuje 3,8 gramu účinného xylitolu. Zatímco klasické bonbony dělají prostředí v našich ústech kyselejším, tedy podporují a vyživují nežádoucí bakterie, způsobující zubní povlaky a kazy bonbóny z březového cukru se zásaditým složením prostředí ústní dutiny neutralizují. Tím přímo hubí nežádoucí bakterie, pomáhají odstranit plak, zabraňují vzniku zubního kazu a dokonce ochraňují i dásně.

Sladkost pro diabetiky

Bonbón z březového cukru se postupně rozpustí v ústech a prostřednictvím slin se dostane i do nejobtížněji přístupných zákoutí ústní dutiny. Můžete si ho dopřát i v případě, že zrovna hubnete či máte zvýšenou náchylnost na vznik cukrovky nebo diabetem trpíte. Březový cukr má až o 40 % méně kalorií než klasický cukr v běžných cukrovinkách, disponuje mimořádně nízkým glykemickým indexem 7 a na jeho zužitkování v lidském těle není zapotřebí inzulín.

Zdravé mlsání

Díky praktickému balení si můžete bonbóny z březového cukru s příchutí citronu či eukalyptu brát všude s sebou a dopřát si je kdykoliv dostanete chuť na něco sladkého. Namísto pocitů viny z konzumace nezdravých sladkostí si při každém cucání březového bonbónu můžete říct, že svým zubům jen prospíváte. Sladkou chuť si můžete užít dokonce i večer před spaním, když už máte vyčištěné zuby. Studie ukazují, že xylitol má vysoce zásadité vlastnosti, které podporují zánik bakterií kazu, čímž chrání zuby a dásně. Na zablokování kyseliny je nezbytné, aby se březový cukr udržel v ústech 7-10 minut. Vychutnejte si sladkou chuť a udělejte i něco pro své zdraví!

 

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 2
2177 altevita bio xylicare eucalyptus 25ks
199 Kč
Kód: XC01
2183 altevita bio xylicare lemon 25ks
199 Kč
Kód: XC02
2 položek celkem