Vita Bohemica BIO Detox Triphala 60ks

Vita Bohemica Bio Detox Triphala směs na detoxikaci a regeneraci organismu vychází z poznatků ajurvédské medicíny. Nejsilnější přípravek pro detox a úpravu metabolismu. Triphala váže těžké kovy, odbourává tuky, podporuje činnost trávicího systému. Pozvolná detoxikace organismu na přírodní bázi bylinek a vitamínů.

 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: VD03
360 Kč
Kategorie: ZDRAVÁ VÝŽIVA

Bio Triphala směs na detoxikaci a regeneraci organismu vychází z poznatků ajurvédské medicíny. Je jedním z nejsilnějších přípravků na očistu a harmonizaci celého těla. Upravuje metabolismus jater, pročišťuje organismus, přičemž jde o pozvolnou a jemnou detoxikaci. Triphala napomáhá při odstraňování toxinu z organismu. Výborně váže těžké kovy (olovo, rtuť) a vylučuje je z těla ven. Podporuje činnost trávicího, oběhové, močového a dýchacího ústrojí a působí regeneračně na všechny orgány. Triphala také posiluje nervový systém a odstraňuje stres. Jedná se o nejsilnější přírodní přípravek pro detox a úpravu metabolismu.

Amalaki podporuje trávení a je přírodním zdrojem vitamínu C. Haritaki je skvělým antioxidantem s dokonalou podporou trávení a činnosti jater. Bibhitaki zajistí optimální funkci střev a je velmi silným přírodním antioxidant. Kombinací všech obsažených složek dochází k rychlé, ale hlavně důkladné detoxikaci a regeneraci organismu. Kapsle je vhodné užívat alespoň 3 měsíce (minimální doba účinku detoxikace), protože byliny účinkují postupně.

Důležité upozornění: Triphala není vhodná pro těhotné a kojící matky a děti do 12 let.

Dávkování: Kapsle se užívají po večeři a zapíjejí dostatečným množstvím teplé vody. První týden 1 kapsle po večeři. Od druhého týdne užívání 2 kapsle po večeři.

Složení 1 kapsle:

  • bio amalaki - indický angrešt (emblica officinalis) plod 160 mg,
  • bio haritaki - vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica) plod 160 mg,
  • bio bibhitaki - vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) plod 160 mg,
  • rostlinná celulóza kapsle HDPA – 100 mg.

Balení: 60 kapslí / 480 mg

Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu