Sety aroma olejů

Provoněné sety olejů

Sety aroma olejů s příjemnou nezapomenutelnou vůní oceníte nejen při aromaterapii, ale například také jako repelent proti komárům. Originální balení 3 kusů éterických olejů v krabičce lze využít také jako dárek pro své blízké či přátele. Navíc ke každému nákupu setu esenciálních olejů dostanete jako dárek USB aroma difuzér 2GO.

Esenciální vůně na míru

Přírodní esenciální oleje dodají svěžest, podpoří psychickou pohodu a soustředění. Sety nabízených přírodních vonných olejů jsou namíchány tak, aby odpovídali jejich využití. Vyzkoušejte citrusový mix, set vonných olejů pro podporu imunity či zlepšení koncentrace. 100% BIO aromaterapeutickým olejem z levandule, mandarinky nebo máty můžete provonět i pokojíček a zpříjemnit tak dětem hraní či usínání.

Kouzelná aromaterapie

Veškeré esenciální BIO oleje jsou vhodné do aromalamp či difuzérů. Použít je však můžete také při masáži nebo koupeli. Aromaterapie vonnými oleji přináší opravdový relaxační zážitek s příznivým vlivem na vaše zdraví. Udělejte si na sebe čas a vyzkoušejte kouzelnou vůni éterických olejů vyrobených z ovoce, bylin, stromů a rostlin celého světa.

Cena

269499
1269499

Značky

Položek k zobrazení: 8
8 položek celkem
Zpět do obchodu