Proteiny

Nezbytný protein

Protein neboli bílkovina zajišťuje a obnovuje tkáně a je jednou z významných základních stavebních jednotek lidského těla. Proteiny pomáhají podporovat imunitní systém a podporují růst a rozvoj svalů.

Zpevněte svaly

Po větší fyzické námaze či sportovním výkonu bílkoviny dodají tělu uhlohydráty a zároveň doplní spotřebované cukry. Pokud cvičíte a snažíte se o nárůst svalové hmoty je namístě používat přírodní ekologické proteiny ve formě prášku, který budete přidávat do jídla či pití. Obsažené aminokyseliny se tak budou výrazně podílet na stavbě svalové tkáně.

Bez proteinu to nepůjde

Protein si tělo samo neumí vyrobit a proto je důležité pro jeho správné fungování bílkoviny doplňovat stravou či v pitném režimu. Ve velkém množství se proteiny vyskytují ve vejcích, quinoi nebo v kuřecím a rybím mase. Na trhu je však také velké množství přírodních proteinových prášků. Konopný, sójový, hráškový, rýžový nebo syrovátkový protein nabízí potřebný dostatek živin, které lze například přidat do smoothie či mléčných koktejlů ve kterých je bílkoviny nedostatek. Proteinové produkty s přírodním původem například kasein, který je získávaný z mléka savců jsou rozhodně lepší variantou než proteiny uměle vytvořené.

Přírodní superpotravina

Veškeré námi nabízené proteinové výrobky se řadí mezi superpotraviny, jsou bez přidaných glutamátů (GMO), neobsahují lepek a jsou vhodné i pro vegany. Vyzkoušejte bílkoviny z přírodních zdrojů a doplňte tělu energii.

Cena

143144
1143144

Značky

Položek k zobrazení: 1
1931 altevita bio ryzovy protein 200g
Altevita BIO rýžový protein 200g
Momentálně nedostupné
143 Kč
Kód: RP01
1 položek celkem