Podmínky ochrany osobních údajů

Uděluji tímto společnosti Pharma invest & development, s.r.o. (dále jen PHID) IČO: 04935811 Dlouhá 730/35, Staré Město, 110 00 Praha 1 (provozovateli eshopu www.vitabohemica.czsouhlas se zpracováním mých osobních údajů, který je v souladu s nařízením GDPR (Nařízení Evropského Parlamentu a Rady EU č. 2016/679; obecné nařízení o ochraně osobních údajů), ze dne 27. dubna 2016, platným od 25. 5. 2018.

 

Osobními údaji, které budou zpracovány jsou: emailová adresa, adresa datového spojení (IP adresa), jméno a příjmení, telefonický kontakt, fakturační adresa, doručovací adresa.

Udělený souhlas bude využíván společností PHID za účelem zasílání obchodních nabídek a sdělení. Poskytovatel údajů prohlašuje, že uvedené osobní údaje jsou přesné, pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Poskytnutý souhlas můžete udělit pouze elektronicky prostřednictvím tohoto formuláře a lze jej kdykoli odvolat (elektronickou nebo písemnou formou).

 

PHID, provozovatel eshopu www.vitabohemica.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení