Matcha Tea

Zelený čaj prvotřídní kvality

Matcha Tea v jemném prášku je nejen tradičním, ale zároveň i jedním z nejstarších nápojů v Japonsku. Má velmi silný antioxidační účinek, podporuje a zrychluje metabolismus, posiluje výkon mozku či dokáže udržet na dlouhou dobu koncentraci.

Pěstování čaje matcha

Díky zastínění pole čajovníku přibližně čtyři týdny před sklizní se odfiltruje až 90% světla a rostlina začne intenzivně produkovat chlorofyl. Díky nedostatku slunečního záření se tak docílí chutnějších a tenčích čajových lístků. Při procesu sušení jsou odstraněny stonky, řapíky i žilky, napaření horkou párou zabrání fermentaci a díky tomu se tak udrží veškeré živiny uvnitř listů. Ty jsou poté srolovány a sušeny po dobu jednoho týdne. Matcha Tea je tedy 100% přírodní zelený čaj nejvyšší možné kvality, který vzniká v žulových mlýnech rozemletím sušené dužiny nejmladších lístků čajovníku na jemný prášek. Při výrobě čaje matcha nejsou používány žádné nežádoucí přísady, konzervační látky ani barviva.

Zdraví v každém šálku

Zelený čaj matcha je bohatý na zdraví prospěšné fytochemikálie, včetně chlorofylu a polyfenolů. Tyto složky, které čaj obsahuje snižují stres a chrání DNA před poškozením. Každodenní konzumací japonského bio matcha zeleného čaje s obsahem proteinů, kofeinu, vlákniny, vitamínů (A,B) nebo minerálů jako železo, vápník či zinek podporujete své nejen své zdraví, ale zároveň při pití čaje i relaxujete. Vyzkoušejte dokonalou chuť a jedinečnou přírodní alternativu kávy v podobě Matcha Tea v prášku a zažijte nezapomenutelnou energizující chuť organického zeleného čaje.

Cena

186414
1186414

Značky

Položek k zobrazení: 3
1466 altevita bio matcha harmony 15x2g
186 Kč
Kód: MA02
doplnek stravy matcha 200x300
350 Kč
Kód: MA09
1478 altevita bio matcha 100g
414 Kč
Kód: MA06
3 položek celkem