KIDDY - aromaterapie pro děti

Dětská aromaterapie

KIDDY aromaterapie pro děti formou přírodních esenciálních olejů v BIO kvalitě je skvělou volbou pro fyzické i duševní pohodlí miminek i větších dětí. Altevita Kiddy dětská aromaterapie splňuje přísná kritéria pro kvalitu éterických dětských vonných olejů. Přírodní esenciální oleje vyrobené v BIO kvalitě jsou naprostou samozřejmostí. Vytvořit bylinné a ovocné éterické směsi pro nejmenší bylo velkou výzvou. Spoluprací našich aromaterapeutů a pediatrů vnikly dokonalé vonné oleje, které pár kapkami provoní každý dětský pokojíček a vytvoří příjemnou relaxační i léčebnou atmosféru pro děti všech věkových kategorií.

Esenciální vůně pro spokojené děti

Využijte sílu přírody a vyzkoušejte BIO dětské esenciální oleje například v době nachlazení a nemocí nebo pro podporu spánku a imunity. Altevita Kiddy éterické vonné oleje na podporu imunity, spánku či dýchaní, na léčbu bolavého bříška nebo pro udržení pozornosti třeba při psaní úkolů jsou naprosto dokonalým přírodním produktem který určitě stojí za vyzkoušení. Pro každý věk dítěte je důležité vybrat ten správný vonný olej. Esenciálními oleji vhodnými pro miminka po šestinedělí jsou například heřmánek, neroli či růže. Pro starší děti je vhodná mandarinka, která pozitivně působí na dětskou psychiku a přispívá k dobré náladě. Dětský olej z levandule je zase velkým pomocníkem při usínání.

Správné použití olejů

Bezpečnost je vždy na prvním místě! Vždy dbejte na správné dávkování a ředění. Bio dětské oleje jsou kvalitní a silně koncentrované a je tedy nutné jejich dávkování věnovat náležitou pozornost. Při dětské aromaterapii používejte vždy pouze difuzér nebo třeba mokrý ručník s pár kapkami oleje přehozený přes topení kvůli jejich bezpečnosti. Otevřený oheň aromalampy, kterou mohou nenechavé dětské ruce snadno shodit může mít v dětském pokojíčku i celém bytě nedozírné následky.

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 6
458 altevita kiddy tummy 10ml
199 Kč
Kód: AT303
467 altevita kiddy imun 10ml
199 Kč
Kód: AT306
452 altevita kiddy breathe 10ml
199 Kč
Kód: AT301
455 altevita kiddy clever 10ml
199 Kč
Kód: AT302
464 altevita kiddy sleepy 10ml
199 Kč
Kód: AT305
461 altevita kiddy happy 10ml
199 Kč
Kód: AT304
6 položek celkem
Zpět do obchodu