DETOXIKACE

Očista těla

Detoxikace organismu neboli očista těla je moderní pojem, přičemž jeho obsah je málokomu znám. Patří mezi základní preventivní léčebné metody nejen v čínské medicíně využívané po tisíce let. Cílem detoxikace organismu je pročištění těla od všech škodlivin a odstranění odumřelých buněk, tkání a toxinů, které se v organismu hromadí.

Přirozená detoxikace

Přirozená detoxikace probíhá v těle přirozeně a neustále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů jako jsou játra, ledviny a střeva. Jsou to jedy a volné radikály získané z jídla, pití a vzduchu. Lidské tělo může po letech bez detoxikace být zaneseno až 2 kg toxinů. Při takovém množství si organismus sám velmi těžko pomůže a není schopen škodlivé látky z těla odstranit. Velký výskyt toxinů má pak na svědomí mnoho zdravotních potíží od snížení imunity a obranyschopnosti po kardiovaskulární onemocnění či rakovinu.

Změna je život

Úleva přetíženého organismu je hlavní důvod, proč byste se měli to očisty pustit a dopřát jednotlivým orgánům. Detox si nejen poradí s toxiny v těle, ale zároveň vás nabije novou energií a vitalitou. Důležitou podmínkou je především změna životosprávy, obzvláště změna stravy, popřípadě i pitného režimu. Jak při detoxu postupovat správně? V prvé řadě si pamatujte, že detox se nerovná utrpení! Rozhodně byste při něm neměli trpět hlady nebo pít něco, co vám vyvolává křeče v žaludku či nevolnost. Musíte najít způsob, který vyhovuje vašemu tělu i vám. Pokud si ve svém životě alespoň jednou za čas uděláte čas na detoxikaci, vaše tělo to zajisté ocení. Detox organismus a orgány očistí a obnoví přirozené čistící procesy. Budete se pak zcela jistě cítit zdravěji a plni energie.

Cena

129385
1129385

Značky

Položek k zobrazení: 3
1847 altevita pestrec mariansky plod drveny jemny 300g Kód: OR07
422 altevita cernuska siata nigella sativa 250g
179 Kč
Kód: AT210
altevita liver detox 300g
Akce Novinka
585 Kč –34 %
385 Kč
Kód: 2621
3 položek celkem
Zpět do obchodu