Aroma lampy

Aromaterapie v pohodlí domova

Aroma lampy nabízejí nejsnadnější a zároveň nejběžnější způsob, jak si v pohodlí domova dopřát aromaterapii pomocí vonného vosku, vonných granulí či několika kapek vonného oleje rozpuštěného ve vodě. Relaxační aromalampy z keramiky, skla, kamene či porcelánu se díky svým originálním a inovativním vzhledem hodí do mnoha interiérů od rustikálních, klasických až po moderní. Keramická aroma lampa tak může sloužit i jako vkusný doplněk, který dokáže vdechnout jedinečné kouzlo každému domovu.

Éterické oleje a čajové svíčky

Vyzkoušejte relaxaci v provoněné domácnosti díky mnoha esenciálním přírodním vůním vonných olejů a svíček. Ve spodní části aromalamp se nachází místo pro vložení čajové svíčky. Naopak v horní části je prostor pro vonný vosk či vodu obohacenou několika vonnými kapkami čistě přírodního éterického oleje. Zapálením svíčky a následným zahřátím a odpařováním se uvolňují éterické esence do vzduchu, které dokáží dokonale provonět prostor a zajistit příjemnou relaxační atmosféru. Díky velké nabídce esenciálních 100% přírodních éterických olejů můžete mít každý den svůj domov provoněn zcela jiným vonným olejem.

Plamen svíčky a příjemná vůně

Zhasněte a užijte si dokonalou přírodní vůni například citronu, máty, eukalyptu, pomeranče, levandule či mandarinky a spolu s působivými světelnými efekty, které dokáže vykouzlit plamen svíčky zapálené uvnitř aroma lampy relaxujte a doplňte si energii. 

Cena

117129
1117129
1091 aroma lampa slon
Aroma lampa Slon
Skladem (>5 ks)
117 Kč
Kód: DR04
932 aroma lampa ruka 1ks
Aroma lampa Ruka
Momentálně nedostupné
129 Kč
Kód: CDES-07
2 položek celkem
Zpět do obchodu