Altevita Zelená káva mletá 200g

Zelená káva je klasickým druhem normálního zrna kávovníku typu Arabica. Její zrna však neprošla pražením a díky tomu mletá zelená káva nepřichází o některé prospěšné složky které by se pražením odstranily. Zelené mleté kafe je velmi silným antioxidantem a pomáhá v boji proti hubnutí či celulitidě. Ochutnejte kávu značky Altevita s velmi příjemnou chutí, která příznivě působí na váš organismus.

 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: OR08
Značka: ALTEVITA
104 Kč
Kategorie: Káva

Zelená mletá káva značky Altevita je vyrobená z nepražených zrn kávovníku obsahuje kyselinu chlorogenovou, která působí jako velmi silný antioxidant. Díky této složce, která pomáhá při štěpení škrobů na cukry a posiluje schopnost vstřebávat cukr ze škrobu se při dlouhodobé a pravidelné konzumaci zelené mleté kávy prokazatelně hubne. Svým složením tato mletá káva pomáhá také v boji s celulitidou či působí jako prevence proti žlučovým kamenům.

Složení: 100 % zelená mletá káva Arabika, odrůda Santos (Brazílie)


Návod na přípravu:
Na jednu porci mleté kávy použijte 2 čajové lžičky (cca 7 g) a zalijte 2 dl vařící vody. Po 5 minutách louhování je zdravý kávový nápoj připraven. Zelená káva obsahuje kofein!


Hmotnost: 200 g

Skladujte v suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu