Altevita svíčka Spiritual 70g

Aromaterapeutická svíčka Altevita Spiritual nabízí díky svému složení vůni vhodnou k meditaci. S ohledem na aromaterapeutický účinek Spiritual svíčky nejsou její součástí žádná barviva či jiné nežádoucí příměsi. Sójový vosk v kombinaci s přírodními éterickými oleji z pomeranče, kadidla, myrhy a amyrisu nabízí opravdu přírodní svíčku s jedinečnou spirituální vůní. Svíčka poskytuje dlouhotrvající vůní a vydrží hořet až 14 hodin. Všechny aromaterapeutické svíčky Altevita jsou vyrobeny z čistých přírodních 100% esenciálních olejů a přírodního sójového vosku.

 

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: SV02
Značka: ALTEVITA
229 Kč

Altevita Spiritual je aromaterapeutická svíčka, která navodí meditační atmosféru. Spojením přírodního sójového vosku s esenciálními oleji z pomeranče, kadidla, amyrisu a myrhy vznikla svíčka, která nabízí opravdu jedinečnou spirituální vůni. Svěží vůně pomeranče přináší optimismus při smutné náladě a odplavuje starosti. Vzácné kadidlo se díky své typicky dřevnaté pryskyřičné vůni používá na očistu v chrámech po celém světě, chrání před negativní energií, je vhodný při meditacích, zmírňuje úzkost a pročišťuje mysl. Balzamická vůně amyrisu uvolní tělo, pomůže utřídit myšlenky a teplá pryskyřičná myrha zase dodá sílu, vnese klid do domova či podpoří vyrovnanost a uzemnění.

Složení:

  • sójový vosk,
  • esenciální oleje - pomeranč, kadidlo, amyris, myrha.

Bezpečnostní upozornění:

  • Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru!
  • Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat!
  • Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů (záclony, dekorace).
  • Nepřenášejte hořící svíčky!
  • Vždy před použitím zkraťte knot na cca 5 mm (svíčka bude lépe hořet)
  • Není určeno k přímé konzumaci

Hmotnost: 70 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.