Altevita svíčka Harmony70g

Aromaterapeutická svíčka Altevita Harmony je ručně vyráběná a dodávaná v originální recyklovatelné dózičce. S ohledem na aromaterapeutický účinek svíčky nejsou její součástí žádná barviva, syntetické vůně či příměsi. Vyrobena je ze sójového vosku v kombinaci ze 100% přírodními éterickými oleji. Díky dlouho testované technologii zpracování přináší svíčka maximální a dlouhotrvající vůní po celou dobu hoření, která trvá 10-14 hodin.

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (4 ks)
Kód: SV03
Značka: ALTEVITA
229 Kč

Aromaterapeutická svíčka Altevita Harmony navodí harmonii kdykoliv budete potřebovat. Svěží vůně pomeranče přináší optimismus a při smutné náladě odplavuje starosti. Růžové dřevo zase svou svěží dřevitou a zároveň nasládlou vůní zahání smutek a zklamání. Jeho použití je tedy vhodné při depresích a nervovém napětí. Svěží kořeněný bergamot navozuje pocit štěstí a pohody, uvolňuje, zbavuje starostí a posiluje životní energii. Exotická a smyslná květinová vůně Ylang Ylang je symbolem jednoty, obnovuje sebedůvěru, uklidní naše rozrušené emoce, ztiší stavy neklidu a strachu.  

Složení:

  • sójový vosk,
  • esenciální oleje - pomeranč, růžové dřevo, bergamot, Ylang Ylang.

Bezpečnostní upozornění:

  • Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru!
  • Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat!
  • Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů (záclony, dekorace).
  • Nepřenášejte hořící svíčky!
  • Vždy před použitím zkraťte knot na cca 5 mm (svíčka bude lépe hořet).
  • Není určeno k přímé konzumaci.

Hmotnost: 70 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.