Altevita svíčka Christmas 70g

Aromaterapeutická svíčka Altevita Christmas je vyráběna ručně a nalévána v malých dávkách do originální recyklovatelné dózičky. Navodí příjemnou atmosféru Vánoc a přinese s sebou vůni perníčků, pomeranče a skořice. S ohledem na aromaterapeutický účinek Altevita Christmas svíčky nejsou její součástí žádná barviva, syntetické vůně či příměsi. Vyrobena je ze 100 % sójového vosku v kombinaci s přírodními éterickými oleji. Svíčka poskytuje dlouhotrvající vůni po celou dobu hoření, které trvá 10-14 hodin.

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: SV04
Značka: ALTEVITA
229 Kč

Svíčka Altevita Christmas svou kořeněnou a sladkou kombinací vonných esencí připomene příjemnou atmosféru Vánoc a vůni perníčků skořice. Svěží vůně pomeranče přináší optimismus při smutné náladě a odplavuje starosti. Skořice patří nejen k Vánocům, ale zahřeje tělo i duši během podzimních a zimních večerů.
Pomáhá při nervozitě a vyčerpanosti, stimuluje a povzbuzuje. Eugenolová aromatická vůně hřebíčku pomáhá najít vnitřní rovnováhu a očišťuje prostor.
Všechny aromaterapeutické svíčky ALTEVITA jsou vyrobeny z čistých přírodních 100 % esenciálních olejů a přírodního sójového vosku.

Složení:

  • sójový vosk,
  • esenciální oleje - pomeranč, skořice, hřebíček.

Bezpečnostní upozornění:

  • Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru!
  • Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat!
  • Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů (záclony, dekorace).
  • Nepřenášejte hořící svíčky!
  • Vždy před použitím zkraťte knot na cca 5 mm (svíčka bude lépe hořet).
  • Není určeno k přímé konzumaci.

Hmotnost: 70 g

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.