Altevita směs olejů Štěstí 10ml

Altevita směs olejů Štěstí je čistě přírodním produktem s obsahem silic bergamotu, pomeranče, růžového dřeva, amyrisu a Ylang-ylang. Prvotřídní éterické oleje v BIO kvalitě snižují stres a napětí, u žen zamezují bolestem břicha při PMS a dodávají pocit energie a štěstí během sychravých dní.

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT74
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Altevita směs olejů Štěstí s obsahem pomeranče, růžového dřeva, bergamotu, amyrisu a Ylang-ylang. Čistě přírodní esenciální oleje nabízí pomoc v období stresu a vnitřního neklidu. Využití najde také během sychravých podzimních a zimních dní.

Složení: pomeranč, růžové dřevo, amyris, bergamot, Ylang-ylang

Objem: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.