Altevita směs olejů Hyperaktivita 10ml

Altevita směs éterických olejů Hyperaktivita díky složení olejů z mandarinky, cedru, limetky a kadidla zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Přírodní esenciální oleje pro hyperaktivní děti pomocí aromaterapie sníží motorický neklid, zbrklost či lehkou agresi. Směs vonných olejů vhodná pro použití do difuzéru či aromalampy.

Momentálně nedostupné
Kód: AT71
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Přírodní směs esenciálních olejů Hyperaktivita ocení hlavně rodiče hyperaktivních dětí. Díky přidaným esenciálním olejům se mysl rychle zklidní a dítě se pár lépe soustředí na studium, hraní nebo se mu lépe usíná. Vhodné použít i při motorickém neklidu, zbrklosti, případně lehké agresivitě. Éterická směs olejů vhodná do aromalampy nebo na difúzování.

Složení: mandarinka, cedr, limetka, kadidlo

Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu