Altevita směs éterických olejů Sladké Vánoce 10ml

Altevita směs éterických olejů Sladké Vánoce se sladkou vánoční kořeněnou vůní je ideální pro navození vánoční atmosféry. Vonné přírodní oleje v BIO kvalitě ze skořice, hřebíčku a pomeranče jsou dokonalou volbou pro příjemnou aromaterapii. Éterické oleje, které odplaví stres, dodají energii a prohřejí organismus. Směs použijte v kombinaci s aromalampou či difuzérem.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT143
Značka: ALTEVITA
199 Kč

100% přírodní éterická směs olejů se sladkou vánoční kořeněnou vůní je ideální pro vytvoření dokonalé vánoční atmosféry. Pomeranč, skořice a hřebíček patří neodmyslitelně k vánočnímu času a pohodě. Kombinace těchto Altevita esenciálních olejů je vhodná k navození příjemné nálady a k osvěžení. Skořice spolu s hřebíčkem zahřejí, odplaví stres a pomohou při načerpání energie.  

Složení: pomeranč, skořice, hřebíček

Objem: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu