Altevita směs éterických olejů Antistres 10ml

Altevita směs éterických olejů Antistres nabízí rychlou pomoc a efektivní účinek při stresu či podráždění. Přírodní vonné éterické oleje levandule, pomeranče, rozmarýnu a šalvěje pomocí aromaterapie podporují opětovné nabytí duševní rovnováhy při stresu a přispívají k udržování dobrého spánku. 100% přírodní BIO směs Altevita Antistres nabízí sílu bylin a ovoce pro využití v aromaterapii.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT75
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Altevita směs esenciálních olejů Antistres nabízí rychlou pomoc při podráždění či stresu. 100% přírodní vonné éterické oleje levandule, pomeranče, rozmarýnu a šalvěje pomocí aromaterapie podporují opětovné nabytí duševní rovnováhy při stresu a neklidu a přispívají k udržování dobrého spánku. Přírodní BIO éterická směs Altevita Antistres nabízí sílu bylin a ovoce.

Složení: levandule, pomeranč, rozmarýn, šalvěj

Objem: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu