Altevita směs esenciálních olejů Stop kouření 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Stop kouření je čistě přírodní produkt z BIO bylin a ovoce. Vonná směs připravena z pepře, citrónu, pomeranče, růžového dřeva a bergamotu je velmi silným spojením éterických směsí, které zajistí podporou při odvykání závislosti na nikotinu. Vhodné pro použití do difuzéru či aromalampy. Zbavte se nikotinové závislosti pomocí aromaterapie a silné vůle. 

Momentálně nedostupné
Kód: AT86
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Altevita směs 100% esenciálních olejů, která vám pomůže při odvykání kouření.  Vonná směs připravena z pepře, citrónu, pomeranče, růžového dřeva a bergamotu je spojením bylin, které jsou velkou podporou při odvykání závislosti na nikotinu. Vhodné pro použití do aroma lampy či difuzéru. Vyzkoušejte aromaterapii pomocí výtažků vonných bylin a ovoce v BIO kvalitě.

Složení: pepř, citrón, pomeranč, růžové dřevo, bergamot

Objem: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu