Altevita směs esenciálních olejů Kapha 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Kapha pro doplnění energie během celého roku. Aromaterapie s vůní jalovce, eukalyptu a cedrového dřeva pro podporu vitality, dýchacího systému a depresím. Stimulujte mysl pomocí aromaterapie a 100% přírodních olejů Altevita Kapha.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT142
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Směs grapefruitu, jalovce, eukalyptu a cedrového dřeva podporuje vitalitu, zdraví dýchacího systému, usnadňuje vykašlávání a působí proti depresím. Kompozice Kapha esenciálních olejů pro příjemnou aromaterapii po celý rok. Doplňte energii a stimulujte mysl pomocí esenciálních 100% přírodních olejů Altevita.

Složení: grapefruit, jalovec, eukalyptus, cedrové dřevo

Objem: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu