Altevita směs esenciálních olejů Astro Vodnář (Aquarius) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Vodnář (Aquarius) namíchaná pro jedenácté astrologické znamení zvěrokruhu, mající původ v souhvězdí Vodnáře. Pro toto větrné znamení jsou silice z citronu, koriandru a neroli přímo předurčeny k použití při aromaterapiích, inhalacích či masážích. Objevte jedinečnou vůni éterických astro olejů pro osoby narozené ve znamení Vodnář (Aquarius). Čistě přírodní BIO aroma astrology oleje bez přidaných aromat či barviv. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT120
Značka: ALTEVITA
199 Kč
vodnar2
Novinka

100% přírodní esenciální oleje z citronu, koriandru a neroli ve směsi Altevita Vodnář (Aquarius). Tato směs éterických olejů je určena pro jedince narozené v jedenáctém astrologickém znamení zvěrokruhu, mající původ v souhvězdí Vodnáře. Astro směs vonných olej pro větrné znamení ovládané planetami Uran a Saturn je 100 % přírodního původu v prvotřídní BIO kvalitě bez přidaných barviv a aromat. Objevte sílu a vůni silic ve směsi Altevita Vodnář a pomocí aromaterapie, masáže či inhalace podpořte psychické a fyziologické účinky osob narozených v tomto znamení.

Každé z 12 znamení astrologického horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Země, Voda, Oheň, Vzduch. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, chování a myšlení a dokonce i emoce. Vylepšete náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

Vodnáři jsou přátelští, upřímní a inovativní. Díky své ohleduplnosti a péči si dokáží získat mnoho přátel. Kreativní mysl a představivost je přivádí k mnoha velkým objevům, avšak často si "hrají" na něco co nejsou. Díky tomu působí tak často velmi výstředně a neobvykle. Umí být velmi tvrdohlaví, náladový a velmi netrpěliví, zvláště pokud s nimi někdo nesdílí stejný názor. Často trpí na onemocnění trávicího systému, krevními chorobami a nechutenstvím. 

Znamení Vodnář (Aquarius) 20.leden – 18.únor

Element: vzduch

Klíčová myšlenka: I know (vím)

Planeta: Uran, Saturn

Klíčová slova: upřímnost - humánnost - pracovitost - tvořivost - společenskost

Onemocnění: trávicí ústrojí, nechutenství, krevní choroby

Esenciální oleje: citron – koriandr - neroli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu