Altevita směs esenciálních olejů Astro Váhy (Libra) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Váhy (Libra) s jedinečnou kombinací vůní silic kadidla, černého pepře a bergamotu. Tato směs astro vonných olejů namíchaná přímo pro osoby narozené v tomto znamení pomáhá udržet Váhy při zemi, a to hlavně když mají tendenci zbytečně se něčeho obávat. Navíc astrology esenciální směs léčí přírodní cestou ve fyziologické rovině problémy s ledvinami, močovými cestami či bolestmi kříže. Objevte sílu aromaterapie, inhalací či masáží směsí, která je vyrobena tak, aby nabízela psychickou podporu a léčebné účinky přímo podle znamení zvěrokruhu. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout!

 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT116
Značka: ALTEVITA
199 Kč
vahy2
Novinka

Směs esenciálních olejů pro znamení Váhy ze silic kadidla, černého pepře a bergamotu. Altevita astro vonná směs vytvořená k harmonizaci psychiky jedinců narozených ve znamení Vah. Čistě přírodní oleje v prvotřídní BIO kvalitě neobsahují žádná barviva ani aromata. Poznejte svět aromaterapie pomocí difuzéru či aromalampy, inhalace nebo masáže spolu s nosným olejem. Podpořte silou přírody psychické a fyziologické účinky a vyzkoušejte éterickou směs olejů Altevita Váhy (Libra) pro sedmé astrologické větrné znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Vah.

Každé z 12 znamení astrologického horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Země, Voda, Oheň, Vzduch. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, chování a myšlení a dokonce i emoce. Vylepšete náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií nabízejí psychickou i fyziologickou podporu.

Váhy se vyznačují laskavostí, poctivostí a soucitností k druhým tak jako žádné jiné znamení. Jsou úžasní přátelé i partneři, kteří vás zahrnou láskou a uznáním. Jelikož Váhy si potrpí na krásu, často se více soustředí na zevnějšek než na nitro člověka a jeho charakterové vlastnosti. Neumějí moc dobře zpracovat kritiku, která jim často bere jistotu a pevnou půdy pod nohama. Pokud jsou Váhy vyvedeni z rovnováhy inklinují k mstivosti a jsou nelítostné. To může to mít za následek zdravotní problémy mezi které patří potíže s ledvinami, močovým ústrojím a nervovou soustavou.

Znamení Váhy (Libra) 23. září – 22. října

Element: vzduch

Klíčová myšlenka: I balance (vyvažuji)

Planeta: Venuše

Klíčová slova: upřímnost - spravedlnost - romantičnost - rovnováha

Orgán: ledviny, křížová oblast páteře

Onemocnění: problémy s močovými cestami, bolesti v křížové oblasti

Esenciální oleje: kadidlo – černý pepř - bergamot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu