Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - VÁHY (LIBRA) 10ml

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

Můžeme doručit do:
19.5.2022
Skladem (> 5 ks)
Kód: AT116
Značka: ALTEVITA
199 Kč
vahy2
Novinka

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

 

VÁHY (LIBRA) - 23. září - 22. října

Koketní a společenský

Element - VZDUCH

Klíčová myšlenka - I BALANCE (Vyvažuji)

Planeta - VENUŠE

Klíčová slova: Upřímnost - Spravedlnost - Romantičnost - Rovnováha

Orgán: Ledviny, křížová oblast páteře

Onemocnění: Problémy s močovými cestami, bolesti v křížové oblasti

Esenciální oleje: KADIDLO – ČERNÝ PEPŘ - BERGAMOT

Kadidlo - rovnováha

Černý pepř - odvaha

Bergamot - vnitřek v nás

Váhy se vyznačují laskavostí a soucitností k druhým tak jako žádné jiné znamení. Jsou úžasní přátelé i partneři, kteří vás zahrnou láskou a uznáním. Jelikož Váhy si potrpí na krásu, často se soustředí na zevnějšek více než na nitro člověka a charakterové vlastnosti. Nevědí dobře zpracovat kritiku, která jim často bere jistotu.

Směs esenciálních olejů pro znamení VÁHY obsahuje oleje, které pomáhají udržet Váhy v klidu a při zemi, a to hlavně když mají tendenci zbytečně se něčeho obávat. Směs dodává odvahu. Obsahuje také oleje, které mohou být velmi prospěšné při problémech s ledvinami, které souvisejí právě se strachem a také při bolestech křížů.

SLOŽENÍ: Kadidlo (Boswellia Serrata), Černý pepř (Piper Nigrum), Bergamot (Citrus Bergamo).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přírodní produkty značky ALTEVITA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení