Altevita směs esenciálních olejů Astro Střelec (Sagittarius) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Střelec (Sagittarius) je vyrobena přímo pro osoby narozené ve znamení Střelce. Ohnivé znamení ovládané planetou Jupiter je devátým astrologický znamením zvěrokruhu. Éterické esence z pomeranče, gerania a Ylang-ylang obsažené v tomto astro oleji harmonizují osobnost a působí pozitivně na psychiku. Vonný olej astrology díky své jedinečné příjemné vůni nabízí pomocí aromaterapie, inhalace nebo masáže možnost nalézt sílu směsi esenciálního oleje vyrobeného podle zvěrokruhu.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT118
Značka: ALTEVITA
199 Kč
strelec2
Novinka

Směs esenciálních olejů pro znamení Střelec zmírňuje stres a napětí. Silice gerania, pomeranče a Ylang-ylang dokonale povzbuzují dobrodružného a svobodomyslného Střelce. Čistě přírodní éterická směs olejů je určena pro deváté astrologické znamení zvěrokruhu. Ohnivé a pozitivní (extrovertní) znamení Střelce je ovládáno planetou Jupiter. Směs Altevita Astro esenciální vonný olej je vytvořen přímo pro toto znamení a obsahuje složky, které mohou pomoci podpořit jeho povahu včetně upřímnosti a otevřenosti. Silice jsou také velmi prospěšné při onemocnění plic, jater nebo revmatismu.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a snadno se vyrovnat s vlastnostmi negativními. 

Jedinci narození ve znamení Střelec jsou velmi přátelští, upřímní, okouzlující, milují zábavu a mají rádi spravedlnost. Jejich odvaha, smysl pro čest, optimismus a srdečnost z nich dělají skvělé partnery i přátele na celý život. Milují přírodu a cestování, mají kreativní myšlení a jsou velmi podnikavý. Za případné neúspěchy osob tohoto znamení může jejich impulzivnost, nervozita a egoismus. Pokud je úkol nad jejich síly či něco nestíhají tak, jak si naplánovali jsou velmi netrpělivý, povrchní až agresivní. To se může projevit na jejich zdravotním stavu nejvíce onemocněním plic, jater či revmatismem. Tito jedinci narození ve znamení Střelce jsou prostě nezlomnými optimisty a jejich život je jednou velkou cestou za poznáním.

Znamení Střelec (Sagittarius) 22.listopad - 21.prosinec

Element: oheň

Klíčová myšlenka: I see (vidím)

Planeta: Jupiter

Klíčová slova: štědrost - idealismus - optimismus - otevřenost - svobodomyslnost

Orgán: stehna, játra

Onemocnění: úrazy stehen, choroby jater

Esenciální oleje: geranium  -pomeranč - Ylang-ylang

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu