Altevita směs esenciálních olejů Astro Štír (Scorpio) 10ml

 

Altevita směs esenciálních olejů Astro Štír (Scorpio) s příjemnou a jedinečnou kombinací vůně levandule, šalvěje a amyrisu. Tato astro směs silic je namíchána přímo pro jedince narozené v tomto znamení, kteří jsou velmi temperamentní, ambiciózní, odvážní ale zároveň také nedůvěřivý či ironičtí. Štír je buď nejlepší přítel nebo nejhorší nepřítel! Osmé astrologické vodní znamení, u kterého šipka na spodu znaku značí jedovatý ocas Štíra. Astro éterický olej Štír (Scorpio) je určený pro aromaterapii, inhalace či masáže.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT117
Značka: ALTEVITA
199 Kč
skorpion2
Novinka

Směs esenciálních olejů pro znamení Altevita astro Štír obsahuje silice, které mohou pomoci uzemnit či zjemnit nemilosrdnou povahu Štíra, ale i podpořit jeho smyslnost a všímavost. Tato astrologická směs 100 % éterických olejů je předurčena k harmonizaci osobnosti narozené ve znamení Štíra, který je osmým astrologickým znamením zvěrokruhu. Je to vodní, negativní (introvertní) znamení ovládané planetami Mars či Pluto. Věděli jste, že šipka na spodu znaku představuje jedovatý ocas Štíra?

Každé z 12 znamení astrologického horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Země, Voda, Oheň, Vzduch. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, chování a myšlení a dokonce i emoce. Vylepšete náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

Jedinci narození ve znamení Štíra se vždy snaží vyniknout v davu a jsou známí svou schopností ovlivňovat a rozhodovat. Mají velmi silně vyvinutou intuici, ale umí být i neskutečně tvrdohlaví a mrzutí. Štír je buď nejlepší přítel nebo nejhorší nepřítel. Jsou to velmi oddané a vášnivé bytosti, i když se na první pohled zdají být chladní. Štíři nesnáší zbabělost, podlézavost z čehož pramení sklony k nedůvěře a podezřívavosti. U znamení zvěrokruhu Štír objevíte kladné lidské vlastnosti i ty nejhlubší neřesti. Toto vodní znamení je osmé astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Štíra.

Znamení Štír (Scorpio) 23.října – 21.listopadu

Element: voda

Klíčová myšlenka: I lust (toužím)

Planeta: Mars, Pluto

Klíčová slova: vynalézavost - odvážnost - sexuální energie - síla - regenerace

Orgán: pohlavní orgány

Onemocnění: onemocnění pohlavních orgánů

Esenciální oleje: levandule - šalvěj - amyris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu