Altevita směs esenciálních olejů Astro Ryby (Pisces) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Ryby (Pisces) vytvořené pro dvanácté znamení zvěrokruhu, spojené se souhvězdím Ryb. Éterická astro směs vhodná pro aromaterapii pomocí difuzéru či aromalampy, inhalace a masáže. Čistě přírodní směs olejů vyrobená z BIO silic nabízí pomocí astrologie zmírnění zdravotních problémů které sužují vodní znamení Ryb. Jedinečná vůně esenciálních olejů citronu, levandule a cedrového dřeva vyrobené přímo pro jedno ze čtyř nejproměnlivějších znamení ovládané planetou Neptun.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT121
Značka: ALTEVITA
199 Kč
ryby2
Novinka

Unikátní směs esenciálních olejů byla namíchaná tak, aby citlivým rybám zvýšila sebedůvěru, stimulovala racionální myšlením, zlepšila spánek, zvedla náladu či zmírnila zdravotní potíže. Éterický olej je namíchán se silic citronu, levandule a cedrového dřeva a je vhodný jak do aromalampy, tak i difuzéru. Objevte sílu přírody a nalezněte pomocí éterického astro aroma oleje přesně tu směs která se hodí ke znamení Ryby. 100% přírodní esenciální astrology olej vyrobený z prvotřídních BIO surovin z celého světa.

Každé z 12 znamení astrologického horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Země, Voda, Oheň, Vzduch. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, chování a myšlení a dokonce i emoce. Vylepšete náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

Ryby jsou velmi přátelské, citlivé, příjemné, loajální, upřímné a nesobecké osoby a přátelé. Mají velmi vnímavou duši, často sní a občas jsou líní a pohodlní. Pokud někdo zneužije jejich dobrotu nebo je podvede jsou depresivní a rozčarovaní. Mezi negativní vlastnosti Ryb paří nerozhodnost, bojácnost, nepraktičnost. Velmi často se uchylují do samoty, ve které mohou snadno podlehnout duševní sklíčenosti a pocitům méněcennosti. Poté se u nich může začít projevovat málo sebedůvěry a pocit samoty. Pro jedince narozené ve znamení Ryb by měla být aromaterapie povinná. Mezi jejich nejvýraznější zdravotní problémy patří nervové onemocnění, otok chodidel či různé závislosti (alkohol, drogy).

Znamení Ryby (Pisces) 19.únor – 20.březen

Element: voda

Klíčová myšlenka: I believe (věřím)

Planeta: Jupiter, Neptun

Klíčová slova: soucit - intuice - cílevědomost - roztržitost - citlivost

Orgán: nohy, lymfa

Onemocnění: problémy s chodidly, závislosti

Esenciální oleje: cedrové dřevo-citron-levandule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu