Altevita směs esenciálních olejů Astro Panna (Virgo) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Panna (Virgo) s vysokým obsahem přírodních silic z mandarinky, kadidla a petitgrainu (pomerančového listí). Čistě přírodní éterický astro olej bez přidaných barviv a aromat vhodný pro aromaterapii, inhalace či jako přísada do základního oleje určeného pro masáže. Objevte sílu přírody a nalezněte pomocí éterického aroma oleje přesně tu směs pro šesté znamení zvěrokruhu, spojeného se souhvězdím Panny jež je ovládané planetou Merkur. Pomocí astro éterického oleje Altevita Panna vyzkoušejte aromaterapii dle zvěrokruhu.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT115
Značka: ALTEVITA
199 Kč
panna2
Novinka

Směs esenciálních olejů pro znamení Altevita Astro Panna obsahuje aroma silice, které mohou pomoci uklidnit mysl a zbavit se zbytečných starostí. Spojení mandarinky, kadidla a pomerančového listí pomáhá při duševní únavě, zlepšuje trávení a snižuje stres. Astrologická směs 100 % esenciálních astro olejů k harmonizaci psychiky pro jedince narozené ve znamení Panny. Čistě přírodní éterický olej bez přidaných barviv a aromat vhodný pro aromaterapii, inhalace či jako přísada do základního oleje určeného pro masáže.

Každé z 12 znamení astrologického horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, chování a myšlení a dokonce i emoce. Vylepšete náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

Jedinci ve znamení Panny jsou praktičtí, emocionální, kritičtí a touží po dokonalosti. Obávají se životních překážek, a to důvodu chybějící průbojnosti a samostatnosti. Jsou to perfekcionisté, často však lhostejní a nechápající ostatní. Panny proto mohou být samotářské se sklonem k hypochondrii a pesimismu, a navíc trpět nerozhodností a sobeckostí. Mnohokrát si dělají zbytečné starosti a jejich neustálá potřeba dokonalosti je pro mnohé velmi únavná. Pokud nemohou dát najevo své emoce velmi často vznikají zdravotní problémy typu zácpa či problémy se zažívacím traktem.

Znamení Panna (Virgo) 23.srpen – 22.září

Element:  zem

Klíčová myšlenka: I analyse (analyzuji)

Planeta: Merkur

Klíčová slova: pracovitost - praktičnost - preciznost - analytické myšlení

Orgán: břicho

Onemocnění: trávicí problémy

Esenciální oleje: mandarinka-kadidlo-petitgrain

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu