Altevita směs esenciálních olejů Astro Lev (Leo) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Lev (Leo) je páté astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Lva. Ohnivému, pozitivnímu (extrovertnímu) znamení ovládanému Sluncem je potřeba zkrotit jeho divokou povahu. Spojení éterických astro silic z pomeranče, citronu a majoránky prospívá cévní soustavě, mírní bolesti zad a čistí mysl. Navíc pomocí aromaterapie, inhalací či masáží přináší příjemnou vůni, energii a odpočinek. Vychutnejte si aromaterapii ušitou na míru vašemu znamení!

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT114
Značka: ALTEVITA
199 Kč
lev2
Novinka

Směs esenciálních olejů pomeranč, citron a majoránka pro znamení zvěrokruhu Lev obsahuje silice, které pomáhají udržet jedince narozené v tomto znamení při zemi a uklidňovat jejich ohnivou povahu. Altevita esenciální olej Lev (Leo) vede jedince narozené v tomto znamení pomocí aromaterapie k nalezení vytrvalosti a energie. Aroma vonné oleje dle znamení zvěrokruhu jsou přizpůsobeny specifickým povahovým vlastnostem jednotlivých znamení.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, chování a myšlení a dokonce i emoce. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět potenciálu i pozitivním vlastnostem a snadno se pak vyrovnat vlastnostem negativním.

Lev je králem zvířat a jeho pýcha se přenáší i jednotlivce, které jsou v tomto ohnivém znamení narozeny. Jsou to rození dominantní vůdci, kteří jsou velmi rádi středem pozornosti. Lví dominance a vysoká sebedůvěra často přechází u těchto osob až do arogance. Touží po majetku a blahobytu, vysokém postavení a uznání. Zároveň ale touží po svobodě a nezávislosti. I přes všechny negativní lví vlastnosti jejich přirozený magnetismus dokonale přitahuje ostatní znamení zvěrokruhu.

Znamení Lev (Leo) 23.červenec – 22.srpen

Element:  oheň

Klíčová myšlenka: I will (chci)

Planeta: Slunce

Klíčová slova: velkorysost - vtipnost - veselost - čistá mysl - kreativita - síla

Orgán: srdce, páteř

Onemocnění: srdeční onemocnění, onemocnění páteře

Esenciální oleje: pomeranč-citron-majoránka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu