Altevita směs esenciálních olejů Astro Kozoroh (Capricorn) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Kozoroh (Capricorn) je namíchána ze silic pačuli, bergamotu a mandarinky dokáže pomocí aromaterapie, inhalace či masáže zmírnit zdravotní potíže nebo vás jen příjemně překvapit jedinečnou aroma vůní. Desáté astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Kozoroha je ovládáno planetou Saturn je považováno za negativní (introvertní) a zemské znamení. Astrology Altevita éterický olej Kozoroh je čistě přírodního původu bez přidaných barviv a aromat. Objevte vonný esenciální olej Altevita Kozoroh a poznejte sílu astro olejů namíchaných podle zvěrokruhu.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT119
Značka: ALTEVITA
199 Kč
kozorozec2
Novinka

Směs esenciálních olejů pro znamení Kozoroh obsahuje aroma silice, které mohou pomoci uklidnit napětí, úzkosti a starosti. Vyzkoušejte uvolňující éterický astrology olej Altevita Kozoroh vyrobený z pačuli, bergamotu a mandarinky. Příjemná vůně a přírodní léčebné účinky pro zmírnění oteklých a ztuhlých kloubů. Olej je 100 % přírodního původu bez přidaných barviv či chemických látek a je určen nejen pro aromaterapii pomocí difuzéru či aromalampy, ale také k inhalaci, masážím či saunování. 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Voda, Oheň a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají pomocí měsíce narození popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a snadno se vyrovnat s vlastnostmi negativními.

Jedinci ve znamení Kozoroha jsou považováni za velmi moudré a praktické osobnosti. Jsou ambiciózní, pracovití, a jejich efektivita je předurčuje k práci ve vedoucích funkcích. Často však při soustředění se na jednu věc ignorují všechny kolem sebe, včetně rodiny a přátel. Kozorohové bývají však také konzervativní, uzavření a těžkopádní a ze všech znamení zvěrokruhu nejobtížněji navazují kontakty s okolím. Mohou působit na první pohled také nepřístupně a chladně. Často trpí problémy se zažíváním, revmatismem, nachlazením, bolestmi kloubů či kožními problémy.

Znamení Kozoroh (Capricorn) 22. prosinec – 19. leden

Element: zem

Klíčová myšlenka: I use (používám)

Planeta: Saturn

Klíčová slova: disciplinovanost - pracovitost - užitek - persistence - vytrvalost

Orgán: klouby, kosti, pokožka

Onemocnění: bolesti kloubů, kožní choroby

Esenciální oleje: pačuli-bergamot-mandarinka

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu