Altevita směs esenciálních olejů Astro Býk (Taurus) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Býk (Taurus) je druhým astrologickým znamením zvěrokruhu ovládaného planetou Venuše. Pro toto zemské znamení se hodí astro éterický olej ze směsi limetky, rozmarýnu a eukalyptu. Olej je 100 % přírodního původu bez přidaných barviv či chemických látek a je určen nejen pro aromaterapii pomocí difuzéru či aromalampy, ale také k inhalaci, masážím či saunování. Objevte aroma esenciální olej Altevita Býk a poznejte sílu astro olejů namíchaných podle zvěrokruhu.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT111
Značka: ALTEVITA
199 Kč
byk2
Novinka

Směs esenciálních astro olejů pro znamení Býk (Taurus) obsahuje éterické astrology vonné oleje od značky Altevita. Tyto oleje jsou čistě přírodního původu bez obsahu chemických přísad či barviv a použít je můžete k inhalaci, masážím, saunování či aromaterapii a harmonizovat tak tělo a psychiku jedinců narozených ve znamení býk. Zkroťte horkokrevnou povahu býka silicemi z rozmarýnu, eukalyptu a limetky a poznejte tak čestnou a rozhodnou povahu druhého astrologické znamení zvěrokruhu. V astrologii je Býk považován za negativní (introvertní) a zemské znamení ovládané planetou Venuše.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a snadno se vyrovnat s vlastnostmi negativními.

Jedinci narození ve znamení býka jsou srdeční, loajální a trpělivý. Tito lidé mají v sobě charismatické kouzlo a jsou známí svou odhodlaností. Pro býka se hodí astrology éterické oleje navozující pohodu, uvolňující přetíženou mysl, zmírňující ztuhlost svalů a pečují o dýchací systém. Při prosazování svých cílů dokáží být velmi tvrdohlaví a jdou za svým cílem.  Na druhou stranu jsou nesmírně oddaní v partnerských vztazích nenajdete více spolehlivé a věrné přátele.   

Znamení Býk (Taurus) 21. duben – 20.květen

Element:  zem

Klíčová myšlenka: I have (mám)

Planeta: Venuše

Klíčová slova: spolehlivost - oddanost - odpovědnost - trpělivost - odhodlání

Orgán: krk, ústa, uši, štítná žláza

Onemocnění: záněty krku a nemoci hrdla

Esenciální oleje: rozmarýn-eukalyptus-limetka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu