Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BÝK (TAURUS) 10ml

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

Můžeme doručit do:
19.5.2022
Skladem (> 5 ks)
Kód: AT111
Značka: ALTEVITA
199 Kč
byk2
Novinka

 

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BÝK (TAURUS) - 20. duben - 20. květen

Stabilní a kreativní

Element - ZEM

Klíčová myšlenka - I HAVE (Mám)

Planeta - VENUŠE

Klíčová slova: Spolehlivost - Oddanost - Odpovědnost - Trpělivost - Odhodlání

Orgán: Krk, ústa, uši, štítná žláza

Onemocnění: záněty krku a nemoci hrdla

Esenciální oleje: ROZMARÝN - EUKALYPTUS - LIMETKA

Rozmarýn - sebevědomí

Eukalyptus - imunita

Limetka - důvěra

Býk je srdečný, loajální a trpělivý. Tito lidé mají v sobě charismatické kouzlo. Jsou známí svou odhodlaností. Při prosazování svých cílů však dokáží být velmi tvrdohlaví. Jsou nesmírně oddaní v partnerských vztazích a jsou to skutečně spolehliví přátelé.

Směs esenciálních olejů pro znamení BÝK obsahuje oleje, které mohou pomoci smyslné a horkokrevní povaze Býka. Často potřebují zvýšit sebevědomí, aby se nenechaly zneužívat. Směs obsahuje esence, které jsou velmi prospěšné na bolavé a ztuhlé svaly. Pomáhají také zmírnit bolesti v krku (např. nachlazení, ztráta hlasu).

SLOŽENÍ: 100% esenciální oleje - Rozmarýn (Rosmarinus Officinails), Eukalyptus (Eucalyptus globulus), Limetka (Citrus aurantifolia)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přírodní produkty značky ALTEVITA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení