Altevita směs esenciálních olejů Astro Blíženci (Gemini) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro Blíženci (Gemini) je astrologickou směsí silic bergamotu, grapefruitu a bazalky, které podporují harmonizaci osobnosti narozenou ve znamení Blíženců. Astro olej pomocí aromaterapie, masáže či inhalace zklidní nervovou soustavu či podpoří dýchání. Přírodní 100 % éterický olej Altevita Bliženci (Gemini) je určen pro větrné a pozitivní (extrovertní) znamení, které je třetím astrologickým znamením zvěrokruhu ovládaným planetou Merkur.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT112
Značka: ALTEVITA
199 Kč
blizenci2
Novinka

Směs esenciálních astro olejů pro znamení Blíženci obsahuje silice, které mohou pomoci uklidnit jejich velmi zaneprázdněnou mysl. Harmonizujte mysl pomocí aroma oleje z bergamotu, grapefruitu a bazalky a podpořte díky nim dýchací potíže nebo uklidněte nervovou soustavu. Altevita Astro směs přírodních olejů pro jedince narozené ve znamení Blíženci pomocí aromaterapie podpoří jejich osobnost. Aromaterapie spolu s astrologií mají vždy co nabídnout.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Oheň, Voda, Země, Vzduch. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a snadno se vyrovnat s vlastnostmi negativními. 

Tak jako symbol blíženců, lidé narození v tomto znamení mají "dvojitou" povahu, skrývají v sobě dvě osobnosti. Jsou komunikativní a mají smysl pro humor, na druhé straně však dokáží být velmi mazaní. Blíženci umí být aktivní v mnoha oblastech současně a neustále vyhledávají nové aktivity. Jedinci ve znamení Blíženců mají matematické, jazykové či umělecké schopnosti. Myšlenky jsou však často proměnlivé a jejich znalosti a city bývají povrchní.

Znamení Blíženci (Gemini) 21. květen – 20.červen

Element:  vzduch

Klíčová myšlenka: I think (myslím)

Planeta: Merkur

Klíčová slova: přizpůsobivost - inteligence - všestrannost - zvědavost

Orgán: plíce, nervová soustava

Onemocnění: problémy s dýcháním, alergie, onemocnění nervů

Esenciální oleje: bergamot-grapefruit-bazalka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu