Altevita směs esenciálních olejů Astro - Beran (Aries) 10ml

Altevita směs esenciálních olejů Astro - Beran  (Aries) je směsí 100 % esenciálních vonných olejů určených k harmonizaci osobnosti ve znamení Berana. Tento astro olej vyrobený ze silic citronu, levandule a kadidla uklidní ohnivý temperament a zmírní sebevědomou energii. V astrologii je beran považován za ohnivé a pozitivní (extrovertní) znamení. Jedinci narození ve znamení Berana se vyznačují přátelskou a společenskou povahou dokáží být  však i vznětlivý a sobečtí. Pomocí astro éterického oleje Altevita Beran objevte sílu aromaterapie podle zvěrokruhu.

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT110
Značka: ALTEVITA
199 Kč
baran2
Novinka

Směs esenciálních astro olejů pro znamení Beran obsahuje silice, které mohou pomoci beranům uklidnit jejich ohnivý temperament a zmírnit sebevědomou energii. Astrologické éterické oleje pomáhají při bolestech hlavy, migrénách, žlučníkových záchvatech a také při poruchách spánku. Vylepšete svou náladu ve společnosti aromaterapie podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení. Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a snadno se vyrovnat s vlastnostmi negativními.

Berani jsou odvážní, soutěživí, důvěřují vlastním schopnostem a jsou to přirozeně vůdčí typy. Bohužel nepatří mezi houževnaté a vytrvalé lidi a mají velké sklony k prudkosti, ukvapenosti a bezohlednosti. Jsou sobečtí, neklidní, náladoví se sklony k podrážděnosti. Často lákají ostatní, aby je následovali a vychutnávají si rádi prvenství. Pokud dostanou nápad, mají tendenci být příliš impulzivní a energičtí, málokdy však nápady dotáhnou do konce, protože jim chybí dostatek trpělivosti. 

Znamení Beran (Aries) 21. březen – 19.duben

Element: - oheň

Klíčová myšlenka: - I´am (Jsem, existuji)

Planeta:  Mars

Klíčová slova: Optimismus - Odhodlanost - Čestnost - Iniciativa - Rozhodnost

Orgán: Hlava

Onemocnění: bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku

Esenciální oleje: citron, levandule, kadidlo

Složení: 100% esenciální oleje - Citron (Citrus limonum), Levandule (Lavandula Angustifolia), Kadidlo (Boswellia Serrata).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.