Altevita směs esenciálních olejů ASTRO - BERAN (ARIES) 10ml

Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Každé znamení má své silné a slabé stránky, své vlastní specifické rysy, touhy a postoj k životu i lidem.

Můžeme doručit do:
19.5.2022
Skladem (> 5 ks)
Kód: AT110
Značka: ALTEVITA
199 Kč
baran2
Novinka

Každé z 12 znamení horoskopu patří k jednomu ze čtyř prvků: Vzduch, Oheň, Voda a Země. Tyto prvky představují základní typ energie, která působí v každém z nás.

Astrologie si klade za cíl pomoci nám zaměřit tyto energie na pozitivní aspekty a lépe porozumět našemu potenciálu a pozitivním vlastnostem a vyrovnat se s negativními.

Tyto čtyři prvky pomáhají popisovat jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými znameními. Čtyři prvky zvěrokruhu mají výrazný vliv na základní povahové vlastnosti, emoce, chování a myšlení.

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

 

BERAN (ARIES) - 21. březen - 19. duben

Odvážný a soutěživý

Element - OHEŇ

Klíčová myšlenka - I AM (Jsem, existuji)

Planeta - MARS

Klíčová slova: Optimismus - Odhodlanost - Čestnost - Iniciativa - Rozhodnost

Orgán: Hlava

Onemocnění: bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku

Esenciální oleje: CITRON - LEVANDULE - KADIDLO

Citron - optimismus

Levandule - uklidnění

Kadidlo - rovnováha a trpělivost

Berani jsou odvážní, soutěživí, důvěřují vlastním schopnostem a jsou to přirozeně vůdčí typy. Často lákají ostatní, aby je následovali a vychutnávají si prvenství ve všem, co se dá. Pokud dostanou nápad, mají tendenci být příliš impulzivní a energičtí, málokdy však nápady dotáhnou do konce, protože jim chybí dostatek trpělivosti.

Směs esenciálních olejů pro znamení BERAN obsahuje oleje, které mohou pomoci Beranu uklidnit jejich ohnivý temperament a zmírnit sebevědomou energii. Oleje jsou velmi prospěšné na uklidnění bolesti hlavy, na migrény a také poruchy spánku.

SLOŽENÍ: 100% esenciální oleje - Citron (Citrus limonum), Levandule (Lavandula Angustifolia), Kadidlo (Boswellia Serrata)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přírodní produkty značky ALTEVITA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení