Altevita repelentní svíčka proti hmyzu 170g

Repelentní svíčka proti komárům Altevita je ručně odlévaná aroma svíčka v originální recyklovatelné dózičce. Vyrobena je z přírodního sójového vosku s příměsí éterických vonných olejů citronely, máty peprné, Tea Tree, levandule a citrónové trávy. Tato aromaterapeutická svíčka je skvělým přírodním odpuzovačem hmyzu a komárů s dobou hoření až 40 hodin. Vyzkoušejte repelentní svíčku Altevita na přírodní bázi a zbavte se při pobytu v přírodě obtěžujícího hmyzu.

 

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: SV01
Značka: ALTEVITA
299 Kč

Zbavte se obtěžujícího hmyzu pomocí aromaterapeutické repelentní svíčky proti komárům Altevita. Ručně vyrobená svíčka je dodávána v originální recyklovatelné dózičce. Repelentní svíčka z přírodního sójového vosku s příměsí citronely, máty peprné, Tea Tree, levandule a citrónové trávy je skvělým přírodním odpuzovačem hmyzu a komárů s dobou hoření až 40 hodin. Vyzkoušejte repelentní svíčku Altevita na přírodní bázi a zbavte se při pobytu v přírodě obtěžujícího hmyzu. S ohledem na zdraví je vyrobena bez příměsí, barviv a dalších látek poškozujících zdraví. 100% přírodní aroma repelentní svíčka Altevita pro vaše pobyty v přírodě, která zamezuje poštípání hmyzem.

Složení:

  • sójový vosk,
  • citronela, lemongrass, máta peprná, tea tree, levandule

 Bezpečnostní upozornění:

  • Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru!
  • Držte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat!
  • Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů (záclony, dekorace).
  • Nepřenášejte hořící svíčky!
  • Vždy před použitím zkraťte knot na cca 5 mm (svíčka bude lépe hořet)
  • Není určeno k přímé konzumaci

Hmotnost: 170 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody, sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu