Altevita nosní inhalátor Stop kouření

Altevita nosní inhalátor Stop kouření pomáhá zmírnit abstinenční příznaky při odvykání kouření. Inhalační tyčinka na bázi 100 % přírodních vonných éterických olejů pepře, citrónu, pomeranče, růžového dřeva a bergamotu nabízí díky přímé inhalaci podporu při snížení závislosti na nikotinu. Vyzkoušejte sílu aromaterapie pomocí bylin a ovoce v nosním inhalátoru Altevita Stop kouření a nevzdávejte se!

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: INH01
Značka: ALTEVITA
149 Kč
Kategorie: Nosní inhalátory

Altevita nosní inhalátor Stop kouření pomáhá zmírnit abstinenční příznaky při odvykání kouření a snižovat chuť na nikotin. Inhalační tyčinka s obsahem 100 % přírodních vonných esenciálních olejů z pepře, citrónu, pomeranče, růžového dřeva a bergamotu nabízí díky přímé inhalaci podporu při odvykání kouření. Vyzkoušejte sílu aromaterapie a spolu s nosním inhalátorem zajisté odoláte chuti na nikotin. Nosní tyčinka Altevita Stop kouření je určený pro nosní inhalaci. Vyrobeno v praktickém balení které můžete mít kdykoliv po ruce.

Aplikace: 3-5krát denně dle potřeby

Návod: Po otevření nosního inhalátoru vložte do nosní dírky, druhu dírku zacpěte a silně se nadechněte. Stejný postup opakujte i s druhou nosní dírkou.

Složení: pepř, citrón, pomeranč, růžové dřevo, bergamot

Objem: 1 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody, sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu