Altevita nosní inhalátor Spánek

Altevita nosní inhalátor Spánek vyřeší problémy se spánkem, a to dokonce i pokud máte problém usínat v cizím prostředí. Díky kvalitnímu spánku budete plni energie a dobré nálady. Nosní inhalátor s obsahem 100 % přírodních vonných esenciálních olejů z levandule, mandarinky, růžového dřeva, majoránky či bazalky nabízí díky přímé inhalaci zmírnění problémů se spánkem. Vyzkoušejte sílu aromaterapie a spolu s nosním inhalátorem na bázi přírodních bylinek a ovoce zažijte ničím nerušený klidný a vydatný spánek.  

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: INH07
Značka: ALTEVITA
149 Kč
Kategorie: Nosní inhalátory

Altevita nosní inhalátor Spánek vyřeší problémy se špatným spánkem. Směs vonných esenciálních olejů z levandule, mandarinky, růžového dřeva, majoránky a bazalky podpoří klidný spánek potřebný pro získání energie do dalšího dne. Nosní tyčinka s obsahem aromaterapeutických bylinek a ovoce pro přímou inhalaci a rychlé zmírnění problémů se spánkem. Plnohodnotný spánek a odpočinek je základem správného životního stylu, a proto ho směsí éterických olejů podpořte.    

Aplikace: 3-5krát denně dle potřeby

Návod: Po otevření nosního inhalátoru vložte do nosní dírky, druhu dírku zacpěte a silně se nadechněte. Stejný postup opakujte i s druhou nosní dírkou.

Složení: levandule, mandarinka, růžové dřevo, majoránka, bazalka

Objem: 1 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody, sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu