Altevita nosní inhalátor Migréna

Altevita nosní inhalátor Migréna pro rychlou úlevu při silných bolestech hlavy. Dovolte aromaterapii ulevit od vašich potíží a pomocí přímé inhalace 100 % éterických vonných olejů ve složení levandule, citrón, borovice, grapefruit a máta najít cestu, jak se přírodní cestou zbavit migrény. Altevita nosní inhalátor je vyroben na přírodní bázi a splňuje ty nejpřísnější kritéria BIO kvality použitých éterických olejů. Nosní tyčinka v praktickém balení pro každodenní použití při zdravotních potížích.

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: INH06
Značka: ALTEVITA
149 Kč
Kategorie: Nosní inhalátory


Migrény či bolesti hlavy trápí mnoho lidí. Příčiny jsou často neznámé, případně souvisí s dennodenním shonem a stresem. Směs esenciálních olejů Migréna je ideální první pomocí, případně je vhodné i pro preventivní použití.
Aplikace: 3-5x denně
Návod: po otevření vlozžte inhalátor do nosní dírky, druhu si zacpěte a silně se nadechněte. Opakujte do druhé nosní dírky.
Složení: Levandule, citrón, borovice, grapefruit, máta
Objem: 1ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody, sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu