Altevita Nosní inhalátor Alergie

Altevita nosní inhalátor Alergie pro zmírnění otoků sliznic a snadnější dýchání při alergii. Inhalační tyčinka díky obsahu přírodních éterických olejů nabízí přímou inhalací rychlou úlevu od potíží. Vyzkoušejte sílu vůně přírodních bylinek a ovoce používaných v aromaterapii.

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: INH02
Značka: ALTEVITA
149 Kč
Kategorie: Nosní inhalátory

Altevita nosní inhalátor Alergie vyrobený na přírodní bázi nabízí přímou inhalaci 100% esenciálních olejů ve složení eukalyptus, citron, rozmarýn, levandule a bazalka. Zbavte se nepříjemných potíží při alergii a zmírněte otoky sliznice či uvolněte dýchání. Inhalační tyčinka pro každodenní použití dle potřeby.


Aplikace: 3-5krát denně dle potřeby

Návod: po otevření nosního inhalátoru vložte do nosní dírky, druhu dírku zacpěte a silně se nadechněte. Stejný postup opakujte i s druhou nosní dírkou

Složení: eukalyptus, citron, rozmarýn, levandule, bazalka

Objem: 1 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody, sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu