Altevita Nehtové mykózy 10ml

Altevita Nehtové mykózy je velmi kvalitní přírodní produkt se směsí esenciálních olejů pro boj s nehtovými mykózami a plísněmi. Nehtový olej v praktické lahvičce s aplikátorem pro snadné nanesení na postižená místa. 100% přírodní výrobek bez použití konzervačních látek a příměsí. Zbavte se nehtových mykóz silou přírody!

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT82
Značka: ALTEVITA
207 Kč
Kategorie: Péče o nehty

Altevita Nehtové mykózy se směsí éterických 100 % olejů pro boj s mykózami a plísněmi. Nehtový olej v praktické lahvičce s aplikátorem pro snadné nanesení na postižená místa. Přecházejte nehtovým mykózám a dbejte na kvalitu ponožek a vzdušné obuv, ve které se vám nebudou prsty zapařovat. Vyzkoušejte 100% přírodní výrobek bez použití konzervačních látek a příměsí. Zbavte se nehtových mykóz silou přírody a mějte krásné nehty.

Složení:

  • tea tree,
  • citrónová tráva,
  • bazalka,
  • tymián,
  • mandlový olej.

Použití: Olej nanášejte 2 x denně aplikátorem na nehty a nehtové okolí, ideálně po koupeli. Neaplikujte na poraněnou pokožku. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Před prvním použitím doporučujeme provést test snášenlivosti.

Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.