Altevita mandlový olej 100ml

Altevita mandlový olej je za studena lisovaný a vyznačuje se prvotřídní BIO kvalitou. Je vynikající při péči o pokožku, nehty a vlasy. Hodí se nejen na aromaterapeutické masáže s příměsí éterických olejů, ale také na pleťové masky, zábaly i péči o jemnou dětskou pokožku. Mandlový olej značky Altevita je opravdovým pokladem mezi přírodními oleji.

Momentálně nedostupné
Kód: OL02
Značka: ALTEVITA
103 Kč
Kategorie: Základní oleje

Altevita mandlový olej lisovaný za studena s přirozenou sedimentací. Mandlový olej se po staletí řadí mezi nejluxusnější přírodní kosmetické oleje. Je vynikající v péči o pokožku, vlasy i nehty. Hodí se na zábaly, pleťové masky, na masáže klasické i obličejové. Posiluje elastičnost pokožky a je vynikající v péči o dětskou pokožku, například při opruzeninách. Altevita mandlový olej není rafinovaný, neobsahuje žádné přidané látky a je v přírodním stavu v BIO kvalitě.

Složení: mandlový olej

Použití: používaný pro výživu všech typů pleti (i na dětskou pokožku)

Objem: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.