Altevita Kiddy Štěstí 10ml

Altevita Kiddy Štěstí obsahuje 100% éterické oleje v BIO kvalitě vhodné pro dětskou aromaterapii. Esenciální vonné oleje mandarinka, neroli a růžové dřevo dokáží navodit pocit klidu, zmírnit napětí a úzkost či zahnat špatnou náladu. Dětský olej Kiddy Štěstí je vhodný pro každodenní použití v aroma difuzéru nebo jako vonná přísada do koupele. 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT304
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Altevita Kiddy Štěstí je 100% směs dětských esenciálních olejů vhodných pro uvolnění, navození pocitu klidu a pohody či zahnání smutku a zklamání. Příjemná relaxační vůně éterických olejů v prvotřídní BIO kvalitě pro každodenní použití a štastné děti. Směs je vhodná hlavně k použití do aroma difuzéru, případně jako přísada do koupele či do masážního oleje.

Složení:

  • Mandarinka patří k nejoblíbenějším dětským esencím vzhledem k příjemně nasládlé vůni, a proto tvoří základ této směsi.
  • Neroli pomerančový květ pomáhá navodit pocit klidu a pohody, zmírňuje úzkost a napětí, popřípadě i pocity strachu.
  • Růžové dřevo zahání smutek a zklamání, harmonizuje a zlepšuje náladu.

Tipy na použití směsi 100% esenciálních dětských olejů:

Difúzování pomocí aroma difuzéru: U dětí se doporučuje difúze cca 20-30 minut a následně stejná přestávka (počet kapek závisí na velikosti místnosti 5-10 kapek). Ideální použití kdykoliv během dne během pří obtížích či preventivně, případně i před spánkem.

V případě, že nemáte aroma difuzér, můžete směs Kiddy Štěstí nakapat na mokrý ručník a položit na radiátor.

Lázeň: - podle věku dítěte (5-10 kapek zředit s 1-2 polévkovými lžícemi základního oleje např. mandlový, sezamový nebo kokosový), následně rozmíchanou směs přidat do připravené teplé koupele. Nikdy nekapejte směs esenciálních olejů přímo do vody! Směs je vždy třeba zředit v tukovém nosiči, protože olej se s vodou nikdy sám nespojí.

Použití na pokožku: - nutné zředění! (1-5 % zředit se základním olejem - např. mandlový, sezamový, kokosový) a aplikovat na oblast hrudníku, krku, případně pod nos, za uši nebo na oblast chodidel. Nikdy neaplikujte neředěný olej přímo na pokožku! Před prvním použitím doporučujeme udělat dětem na malé části těla test snášenlivosti.

Doporučené ředění esenciálních směsí podle věku dítěte:

do 2 let – dát přednost hydrolátům (hydrosolím), případně ředit max. 0,25 % v základním oleji

Použití esenciálních olejů u dětí do 2 let je na zvážení, a je vhodné se poradit zkušeným aromaterapeutem. Neexistuje žádný jednotný názor. Aromaterapeuti doporučují různá věková ohraničení a mají různé názory co se týče věku i dávkování. Souvisí to hlavně s tím, že dětská pokožka a sliznice jsou citlivější a propustnější, proto je na místě opatrnost.

2-6 let - max.1 % ředění (cca 6 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

6-15 let – 2 % ředění (cca 12 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

nad 15 let – 3-5 % ředění (cca 20-30 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

Důležité upozornění: Výše ​​uvedené ředění jsou pouze obecná doporučení.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu