Altevita Kiddy Dýchání 10ml

Altevita Kiddy Dýchání je směsí 100% esenciálních olejů mandarinky, jedle a citrónu, která usnadní dětem dýchání. Přírodní směs pro rychlou úlevu při ucpaném nosu, při vykašlávání či zahlenění. Působí také jako prevence před nemocemi v obdobích chřipkových sezón nebo během podzimních a zimních měsíců, kdy jsou dýchací cesty často oslabené. Tato směs je vhodná k použití do aroma difuzéru, případně jako součást koupele nebo masáž oblasti hrudníku či chodidel. 

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT301
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Altevita Kiddy Dýchání je směsí 100% esenciálních olejů mandarinky, jedle a citrónu, která usnadní dětem dýchání. Směs pro rychlou úlevu při ucpaném nosu, při vykašlávání či zahlenění. Působí také jako prevence před nemocemi v obdobích chřipkových sezón nebo během podzimních a zimních měsíců, kdy jsou dýchací cesty často oslabené. Směs Altevita Kiddy Breathe je vhodná k použití do aroma difuzéru, případně jako součást koupele nebo masáž oblasti hrudníku a chodidel. Vzhledem k síle éterických olejů jsou prioritně určeny do aroma difuzéru, ve správném ředění je lze aplikovat i na pokožku.

Složení:

Mandarinka patří k nejoblíbenějším dětským esencím vzhledem k příjemně nasládlé vůni, která pomáhá při harmonizaci organismu.

Citron patří k nejvšestrannějším esencím, je účinný proti virům a bakteriím, dodává energii a osvěžuje.

Jedle se velmi dobře doplňuje s citrusy a pomáhá usnadnit dýchání, zředěním se základním olejem pomáhá směs také při bolestech svalů a kloubů, které často provázejí různá onemocnění.

Tipy na použití směsi 100% esenciálních dětských olejů:

Difúzování pomocí aroma difuzéru: U dětí se doporučuje difúze cca 20-30 minut a následně stejná přestávka (počet kapek závisí na velikosti místnosti 5-10 kapek). Ideální použití kdykoliv během dne během pří obtížích či preventivně, případně i před spánkem.

V případě, že nemáte aroma difuzér, můžete směs nakapat na mokrý ručník a položit na radiátor.

Lázeň: - podle věku dítěte (5-10 kapek zředit s 1-2 polévkovými lžícemi základního oleje např. mandlový, sezamový nebo kokosový), následně rozmíchanou směs přidat do připravené teplé koupele. Nikdy nekapejte směs esenciálních olejů přímo do vody! Směs je vždy třeba zředit v tukovém nosiči, protože olej se s vodou nikdy sám nespojí.

Použití na pokožku: - nutné zředění! (1-5 % zředit se základním olejem - např. mandlový, sezamový, kokosový) a aplikovat na oblast hrudníku, krku, případně pod nos, za uši nebo na oblast chodidel. Nikdy neaplikujte neředěný olej přímo na pokožku! Před prvním použitím doporučujeme udělat dětem na malé části těla test snášenlivosti.

Doporučené ředění esenciálních směsí podle věku dítěte:

do 2 let – dát přednost hydrolátům (hydrosolím), případně ředit max. 0,25% v základním oleji

Použití esenciálních olejů u dětí do 2 let je na zvážení, a je vhodné se poradit zkušeným aromaterapeutem. Neexistuje žádný jednotný názor. Aromaterapeuti doporučují různá věková ohraničení a mají různé názory co se týče věku i dávkování. Souvisí to hlavně s tím, že dětská pokožka a sliznice jsou citlivější a propustnější, proto je na místě opatrnost.

2-6 let - max.1 % ředění (cca 6 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

6-15 let – 2 % ředění (cca 12 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

nad 15 let – 3-5 % ředění (cca 20-30 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

Důležité upozornění: Výše ​​uvedené ředění jsou pouze obecná doporučení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody, sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu