Altevita KIDDY Bříško 10ml

Altevita KIDDY Bříško ve složení olejů z přírodních bylin. Koriand a bergamot podporují správné trávení a zmírňují křeče. Neroli s heřmánkem patří neodmyslitelně k esencím, které jsou ideální pro dětskou aromaterapii v případě nevolnosti, pocitech nafouknutého bříška či při zácpě. Éterická směs dětských přírodních olejů vhodná do difuzéru, aromalampy nebo po zředění základním olejem i k masáži dětského bolavého bříška.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AT303
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Altevita KIDDY Bříško je přírodní směs esenciálních olejů pro dětskou aromaterapii. Neroli s heřmánkem patří neodmyslitelně k esencím, které jsou ideální pro dětskou aromaterapii v případě nevolnosti, pocitech nafouknutého bříška či při zácpě. Bergamot podporuje správné trávení a pomáhá při křečích, střevních parazitech a průjmech různého původu. Koriandr pomáhá při dětských kolikách a žaludečních neurózách. Éterická směs dětských přírodních olejů vhodná do difuzéru nebo aromalampy.  

Difúzování pomocí difuzéru - u dětí se doporučuje difúzovat cca 20 - 30 minut a následně stejná přestávka (počet kapek závisí na velikosti místnosti (5 - 10 kapek). Ideálně kdykoliv během dne, případně před spánkem.

V případě, že nemáte difuzér, můžete směs nakapat na mokrý ručník a položit na radiátor.

Lázeň - podle věku dítěte (5 - 10 kapek zředit s 1 - 2 polévkovými lžícemi základního oleje - mandlový, sezamový nebo kokosový), následně smíšenou směs přidat do připraveného teplého koupele. Nikdy nekapeme směs esenciálních olejů přímo do vody. Je třeba směs zředit v tukovém nosiči, protože olej se s vodou nesmíchá a může dojít k nežádoucí reakci.

Použití na pokožku - zředit (1 - 5% ředění se základním olejem - např. mandlový, sezamový, kokosový) a aplikovat jemnými krouživými pohyby v oblasti bříška ve směru hodinových ručiček na oblast bříška.  Nikdy neaplikujte neředěný olej přímo na pokožku. Před prvním použitím doporučujeme udělat dětem test snášenlivosti.

Doporučené ředění esenciálních směsí podle věku dítěte:

 do 2 let - upřednostnit hydroláty (hydrosoly), případně ředění max. 0,25% v základním oleji.

Používání esenciálních olejů u dětí do 2 let je na Vašem zvážení, je vhodné se poradit se zkušeným aromaterapeutem, kterému důvěřujete. Různé školy aromaterapie doporučují různé věkové ohraničení a různé názory, co se týče věku i dávkování. Souvisí to hlavně s tím, že dětská pokožka a sliznice jsou citlivější a propustnější, proto je na místě opatrnost.

2 - 6 let - max. 1% ředění (cca 6 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

6 - 15 let - 2% ředění (cca 12 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

Nad 15 let - 3% - 5% ředění (cca 20 - 30 kapek směsi + 30 ml základního oleje)

Důležité upozornění: Výše uvedené ředění jsou pouze obecná doporučení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu