Altevita Coconatural pure Kokosová voda 140g

Altevita Coconatural pure Kokosová voda vyrobena z mladých zelených ořechů obsahuje řadu minerálů a vitamínů, které mají vysokou nutriční hodnotu pro lidské zdraví. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla, barviva, chemické přísady a je přirozeně bez cholesterolu. Kokosová voda je čirá tekutina, která vzniká filtrováním dešťové vody přes skořápku ořechů. Obsahuje vitamíny, minerály, elektrolyty, aminokyseliny a enzymy a díky jejímu složení je opravdu jedinečným přirozeným BIO nápojem, který je vhodný pro osoby s alergií na laktózu, vegany či vegetariány.

Momentálně nedostupné
Kód: CO02
Značka: ALTEVITA
299 Kč
Kategorie: Nápoje

Zdraví z kokosu

Kokosová voda z mladých zelených ořechů obsahuje řadu minerálů a vitamínů, které mají vysokou nutriční hodnotu pro lidské zdraví. Kokosová voda neobsahuje žádná umělá dochucovadla a barviva nebo chemické přísady, je přirozeně bez cholesterolu. Jedná se o čirou tekutinu, která vzniká filtrováním dešťové vody přes skořápku ořechů. Při tomto procesu se přirozeně obohacuje o vitamíny, minerály, elektrolyty, aminokyseliny a enzymy. Jde o přirozeně izotonický nápoj, který zvyšuje v těle koncentraci iontů. Ty zajišťují spalování tuků i hydrataci pokožky.  Voda z kokosu obsahuje množství biologicky aktivních enzymů, které jsou nezbytné pro život. Při stárnutí enzymů ubývá, a tak zákonitě také ubývá životních sil. Enzymy také spouštějí detoxikaci a jsou prospěšné pro trávicí trakt. Kokosová voda obsahuje elektrolyty, které nenajdeme nikde jinde v přírodě. Doporučuje se pro udržení štíhlé linie a postavy. Udržuje správnou teplotu těla, chrání srdce, má antibakteriální a antivirové účinky. Je téměř identická s krevní plazmou, která tvoří součást lidské krve, a proto dokáže rychle doplnit zásoby životodárných látek v organismu. Víte, že se během druhé světové války používala jako náhrada krevní transfuze pro zraněné vojáky?

Kokosová voda vs. kokosové mléko

Lidé si často tyto dva rozdílné nápoje mýlí. Kokosové mléko se vyrábí ze zralých hnědých kokosů. Kokosová voda je čirá a pochází z mladých kokosů, které mají zelenou barvu. Kokosová voda je hypoalergenní a velmi dobře ji snášejí i citlivé osoby, které trpí potravinovými alergiemi jako je laktóza či alergie na ořechy. 

Složení:

  • kokosová voda 90 %,
  • maltodextrin 10 %

Výživové hodnoty výrobku na 100 g:

  • energetická hodnota - 1188 kJ / 284 kcal,
  • tuk - 0,31 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,01 g,
  • sacharidy - 68,54 g z toho cukry 37,42 g
  • vláknina - 0,1 g,
  • bílkoviny - 1,82 g,
  • sůl - 0,5 g.

Země původu: Indie 

Příprava: 7 g na 300 ml vody

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu