Altevita Černé aktivní uhlí v prášku 60g

Altevita aktivní černé uhlí v prášku je přírodním produktem, který je vyroben ze skořápek kokosových ořechů. Smícháním aktivního prášku z černého uhlí a vody získáme detoxikační nápoj, který dokáže zastavit průjem či zvracení, ale je také vhodný na léčbu zánětů nebo na kompletní detox organismu. Neobsahuje žádný přidaný cukr, barviva, dochucovadla či konzervační látky. Díky BIO kvalitě je Altevita černé práškové uhlí vhodné pro diabetiky, celiaky a vegany.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AY22
Značka: ALTEVITA
99 Kč
Kategorie: Bylinné prášky

Altevita aktivní uhlí je vyrobeno ze skořápek kokosových ořechů a je určené k přímé konzumaci. Smícháním vody s aktivním uhlím získáme nápoj, který přispívá k detoxikaci organismu. Je vhodnou součástí každé cestovní lékárničky, kdy dokáže rychle vyřešit zdravotní problémy typu zvracení, nadýmání, průjem apod. Použít ho lze však také na zmírnění štípnutí hmyzem, akné, či záněty. Altevita černé uhlí v prášku neobsahuje žádný přidaný cukr, umělá barviva či dochucovadla, škrob a konzervační látky.

Důležitá upozornění: Vedlejším účinkem vnitřního použití aktivního uhlí je černě zbarvená stolice. Aktivní uhlí může absorbovat léky a výživové doplňky. Mezi užíváním léků a užíváním aktivního uhlí doporučujeme dodržet interval 2-4 hodin. Uchovávejte mimo dosah dětí a skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Doporučené dávkování: 1 lžičku aktivního uhlí smíchat s 2 dcl vody. Maximální denní dávka pro dospělou osobu je 5 polévkových lžic (cca 50 g), u dětí dávka poloviční.

Složení: 100% aktivní uhlí v prášku  

Země původu: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu