Altevita černá sůl Kala Namak 200g

Altevita černá sůl Kala Namak původem z Himalájí je druhem nerafinované vulkanické soli s výraznou chutí po vajíčkách, za kterou mohou její siřičité složky. Použití černé soli ve studené i teplé kuchyni je opravdu rozmanité. Obsahuje velké množství železa a dalších minerálů, které mají velmi pozitivní vliv na fungování lidského organismu. Kala Namak černá sůl pomáhá například při nadýmání, pálení žáhy, či při mykotických kvasinkových onemocněních. Objevte jedinečnou černou sůl, která má podle ajurvédské medicíny opravdu mnoho terapeutických vlastností.

Skladom (>5 ks)
Kód: WHS07
Značka: ALTEVITA
39 Kč
Kategorie: ZDRAVÁ VÝŽIVA

Altevita černá sůl nazývaná také Kala Namak nebo Sancha pomáhá při trávení a čištění střev, dále při nadýmání a pálení žáhy. Je vhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem, protože nezvyšuje obsah sodíku v krvi. Podle tradiční indické ajurvédské medicíny má černá sůl mnoho terapeutických vlastností. Její barva je růžovo-šedá díky vysokému obsahu železa a jiných minerálů. Solné krystaly se využívají především jako organické přírodní léky a k vyrovnání Dóša Váty vycházející z ajurvédských léčebných metod.

Složení: 100% černá sůl Kala Namak

Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.