Altevita Black Detox smoothie 140g

Altevita Detox smoothie aktivní uhlí je jedinečnou kombinací práškového ovoce (černý a červený rybíz, grapefruit) s unikátní složkou 45 % aktivního uhlí z kokosových skořápek. Doplněk stravy vhodný pro detoxikaci organismu bez přidaného cukru s vysokým podílem vlákniny.

Momentálne nedostupné
Kód: SM06
Značka: ALTEVITA
309 Kč
Kategorie: Nápoje

Detox pomocí smoothie

Detox smoothie s aktivním uhlím je svým složením koktejl určený k detoxikaci, tedy k důkladnému pročištění organismu. Obsahuje až 45 % aktivního uhlí vyrobeného z kokosových skořápek, které je nejúčinnější přírodní látkou proti toxickým a jedovatým látkám. Aktivní uhlí má schopnost zabránit vstřebávání škodlivých látek různého druhu do krevního oběhu. Proto se používá pro akutní léčbu v případech otrav včetně otrav alkoholem či předávkování drogami. Je schopná zneškodnit i parazity a různé bakterii v těle. Pro tuto svou schopnost přispívá navíc k odstranění zápachu z úst. Kromě vázání jedů a toxických látek napomáhá tato látka ke snížení hladiny špatného a zvýšení hladiny dobrého cholesterolu. Přívlastek "black" v názvu tohoto přípravku poukazuje nejen na černou barvu jeho hlavní složky, ale také na tmavou barvu dalších jeho ingrediencí, jako jsou černý rybíz, borůvky či dokonce i černý čaj.

Síla ovoce a čaje

Černý čaj obsahuje třísloviny což jsou látky velmi prospěšné pro trávicí trakt s uklidňujícím účinkem na střeva a žaludek. Černý čaj je díky obsaženým složkám velkým přínosem v průběhu detoxikačních procesů. Známé jsou i jeho antioxidační účinky a schopnost zneškodnění volných radikálů a tvorby zánětů v těle.

Ovocné složky tohoto přípravku spadají do řady přírodních černých složek výrobku a zdůrazňují jeho detoxikační účinky.
Borůvky jsou osvědčeným lékem proti průjmu. Obsahují různé důležité organické kyseliny, antioxidanty, minerální látky, velké množství vitamínu C a betakarotenu. Jsou proto vhodnou ochranou před infekcemi. Navíc pomáhají vylučovat toxiny z těla a podobně aktivnímu uhlí i snížit hladinu cholesterolu v krvi.

Černý rybíz je také skvělým pomocníkem při průjmu a uleví při problémech s trávením. Je bohatý na vitaminy (C, E, skupiny B) a minerální látky (železo, draslík). Má močopudný charakter, tedy zrychluje procesy vylučování (i toxinů). I vyšší obsah vlákniny černého rybízu výrazně posiluje čistící schopnosti Altevita Black smoothie.

Složení:

 • inulin vláknina z čekanky 37 %,
 • aktivní uhlí z kokosových skořápek 27,5 %,
 • černý rybíz lyofilizovaný 15 %,
 • matcha zelený čaj 5 %,
 • zázvor lékařský 1,4 %,
 • přírodní aroma 0,1 %.

Výživové hodnoty výrobku na 100 g:

 • energetická hodnota - 646 kJ / 157 kcal,
 • tuk - 0,35 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,05 g,
 • sacharidy - 14,4 g z toho cukry 11,68 g,
 • vláknina – 50 g,
 • bílkoviny - 1,61g,
 • sůl - 0,01g.

Příprava: 7 g výrobku na 250ml vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu