Altevita BIO Xilicare bonbóny s eukalyptem 25ks

Altevita BIO Xylicare bonbóny s eukalyptem jsou přírodní bonbony z březového cukru (xilicare), které díky zásaditému složení prostředí ústní dutiny neutralizují, hubí nežádoucí bakterie, pomáhají odstranit zubní povlak, zabraňují vzniku zubního kazu a ochraňují ​​dásně. Xylicare bonbóny z příchutí eukalyptu pro zdravé mlsání a udržení ideálního alkalického prostředí v ústní dutině. Dopřejte si zdravé a chutné bonbony a poznejte dokonalou chuť. 

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: XC01
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Xylicare bonbon s eukalyptem

Xylicare je přírodní sladidlo vyráběné krystalizačním procesem s velmi pozitivním účinkem na zuby. Brání množení bakterií, které způsobují tvorbu zubního plaku a tím současně i vznik zubního kazu. Do námi vyrobeného 100% BIO Xylicare čistého březového cukru jsme přidali esenciální eukalyptový olej, a proto vám můžeme nabídnout ty nejlepší a nejzdravější bonbony na mlsání! Každý bonbon obsahuje 3,8 g březového cukru. Je tak zaručeno pomalé rozpouštění v ústech po dobu 7-10 minut což je doba nezbytná pro udržení ideálního alkalického prostředí s maximální účinností.

Sladké bez výčitek

Xylicare bonbony s příchutí eukalyptu můžete vzít kamkoliv s sebou a použít je kdykoliv dostanete chuť na sladké. Vychutnejte si zdravé bonbony v práci, na cestách, když máte sucho v ústech či po jídle. Účinek na podporu zdravých zubů znásobíme, pokud xylicare bonbony užijeme před spaním bez následného pití vody nebo vyplachování úst. Takovýmto způsobem zajistíte nezbytný účinek na udržení ideálního alkalického prostředí s maximální účinností. Zuby a ústní dutina budou po celou noc bez přítomnosti bakterií.

Složení:

  • 99,6 % BIO xylitol - březový cukr,
  • 4% BIO organický esenciální olej eukalyptus.

Země původu: Španělsko

Upozornění: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte v suchu a chraňte před přímým sluncem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu