Altevita BIO Xylicare bonbóny s citronem 25ks

Altevita BIO Xylicare s citronem bonbony vyrobené přirozenou krystalizací z čistého březového cukru. Konzumace těchto bonbónů brání množení bakterií, které způsobují tvorbu zubního plaku a tím současně i vznik zubního kazu. Díky nízkému glykemickému indexu 7 jsou tyto xylicare bonbony s citronem vhodné i pro diabetiky. Zajistěte zubům a ústní dutině při mlsání během dne i v noci ideální alkalické prostředí.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: XC02
Značka: ALTEVITA
199 Kč

Březový cukr v bonbonu 

Březový cukr, odborně nazývaný také xylitol, se vyrábí z březové kůry a dužiny. Bonbony jsou vyráběny přirozenou krystalizací ze 100 % čistého březového cukru prvotřídní kvality. Brání množení bakterií, které způsobují tvorbu zubního plaku a tím současně i vznik zubního kazu. Do námi vyrobeného 100% BIO Xylicare čistého březového cukru jsme přidali esenciální citronový olej, a proto vám můžeme nabídnout ty nejlepší a nejzdravější bonbony na mlsání! Každý bonbon obsahuje 3,8 g březového cukru. Je tak zaručeno pomalé rozpouštění v ústech po dobu 7-10 minut což je doba nezbytná pro udržení ideálního alkalického prostředí s maximální účinností. Bonbón z březového cukru se postupně rozpustí v ústech a prostřednictvím slin se dostane i do nejobtížněji přístupných zákoutí ústní dutiny.

Sladké pro diabetiky

Bonbóny z březového cukru si můžete dopřát i v případě, že hubnete, máte zvýšenou náchylnost na vznik cukrovky, nebo už diabetem trpíte. Březový cukr má až o 40 % méně kalorií než klasický cukr v běžných cukrovinkách, disponuje mimořádně nízkým glykemickým indexem 7 a na jeho zužitkování v lidském těle není zapotřebí inzulín.

Xilicare pro zdravé zuby

Xylicare bonbony s příchutí citronu můžete vzít kamkoliv s sebou a použít je kdykoliv dostanete chuť na sladké. Vychutnejte si zdravé bonbony v práci, na cestách, když máte sucho v ústech či po jídle. Účinek na podporu zdravých zubů znásobíme, pokud xylicare bonbony užijeme před spaním bez následného pití vody nebo vyplachování úst. Takovýmto způsobem zajistíte nezbytný účinek na udržení ideálního alkalického prostředí s maximální účinností. Zuby a ústní dutina budou po celou noc bez přítomnosti bakterií.

Složení:

  • 99,6 % BIO xylitol (březový cukr),
  • 4% BIO organický esenciální olej citron.

Země původu: Španělsko

Upozornění: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte v suchu a chraňte před přímým sluncem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu