Altevita BIO Organic Chlorella 160g - 640 tablet

Altevita BIO Organic Chlorella je vysokým zdrojem biotinu a riboflavinu, který podporuje nervový systém, látkovou výměnu, působí proti únavě, léčí ekzémy a zápach z ústní dutiny. Jedná se o nejstarší organismu na světě. Jednobuněčná řasa s vysokým obsahem chlorofylu odstraňuje z těla toxiny a je dokonalým pomocníkem při detoxikaci organismu. Objevte jedinečnou zelenou rostlinu v produktu Altevita Chlorella a její nevídané léčebné účinky.

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: GF001
Značka: ALTEVITA
499 Kč
Kategorie: Zelené potraviny

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa patřící k nejstarším organismům na Zemi. Je zároveň nejbohatším zdrojem chlorofylu na naší planetě. Chlorofyl čistí krev, odstraňuje z těla toxiny a těžké kovy a je proto vhodný na detoxikaci organismu (játra a ledviny). Chlorella je zdrojem biotinu a riboflavinu, který podporuje nervový systém, látkovou výměnu, působí proti únavě, snižuje kyselost vnitřního prostředí v organismu, desinfikuje ústní dutinu a zároveň eliminuje pach v ústech.

Chlorella je vhodná:

 • při detoxikaci organismu o očistě vylučovacího traktu
 • na podporu regenerace sliznic ústní dutiny, žaludku a střev (problémy s vyprazdňováním)
 • děti a dospělí se sníženou krvetvorbou
 • lidé, kteří potřebují posilovat imunitu organismu
 • pro udržení zdravých kostí, pokožky a zraku
 • zmírnění projevů alergie

Chudokrevnost

Chlorofyl se svou strukturou podobá krevnímu barvivu hemoglobinu. Liší se jen atomem kovu - v případě hemoglobinu je to železo a u chlorofylu hořčík. Chudokrevnost patří k nejrozšířenějším onemocněním na světě.

Mužská plodnost

Chlorofyl v zelených potravinách podporuje u mužů zvýšení počtu spermií, což výrazně ovlivňuje mužskou plodnost.

Nádorová onemocnění

Chlorella podporuje imunitu a má mnoho pozitivních účinků při podpoře léčby onkologických onemocnění. Také pomáhá organismu vypořádat se s nepříznivými vedlejšími efekty léčby zhoubných nádorů.

Trávení

Chlorofyl působí pozitivně na celou trávicí soustavu. V tenkém střevě zajistí antiseptické a detoxikační působení, v tlustém střevě v tzv. zatáčkách zamezuje množení patogenních bakterií. Vhodné je přidat chlorellu, resp. ostatní zelené rostliny i do klystýrových roztoků. Chlorofyl pomáhá i při plynatosti, nadměrném zápachu stolice a střevních plynů. Chlorella působí příznivě i při léčbě zánětech střev (Crohnova choroba tenkého střeva, ulcerózní kolitida tlustého střeva).

Hojení ran a regenerace

Používáním chlorofylu na otevřená poranění zmírňuje infekce a dochází tak k rychlejšímu hojení, zacelení rán a zmírnění tvorby jizev. U povrchových poraněních také zmírňuje svědění, bolestivost a podráždění. Chlorella má tedy mimořádný účinek na regeneraci tkání, dělení a růst buněk.

Doporučené dávkování: Optimální udržovací dávka je 3 g denně (15 tablet). Dávku lze zdvojnásobit v případě detoxikační kúry (např. 1 měsíc). U dětí je dávka poloviční, resp. čtvrtinová.

Hmotnost: 160 g - 640 tablet (1 tableta = 250 mg)

Výživový údaje výrobku na 100 g:

 • energetická hodnota: 1370 kJ / 326 Kca,l
 • tuk z toho nasycené mastné kyseliny 12,4 g / 3,2 g,
 • bílkoviny: 52,8 g,
 • sacharidy: 17,3 g / 0,3 g,
 • vláknina 12,8 g,
 • sůl: 0 g.

Složení: 100 % přírodní chlorella 200 mg v jedné tabletě.

Země původu: Čína

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.