Altevita BIO Matcha čaj Harmony 15x2g

Balení BIO Matcha čaj Harmony 30g je rozděleno po 2g porcích pro praktické dávkování. Díky baleným porcím tak nemusíte řešit oxidaci otevřeného většího balení. Takto balené porce čaje Matcha Harmony zaručí dokonalou chuť a vždy čerstvý čaj. BIO zelený Matcha čaj je plný antioxidantů, vitamínů a minerálů. Při pravidelném používání zajistí správné fungování imunity a dodá energii organismu.

Momentálně nedostupné
Kód: MA02
Značka: ALTEVITA
186 Kč
Kategorie: Matcha Tea

Konzumace zeleného čaje Matcha podporuje rovnoměrné rozložení energie v těle, čímž až o 30–40 % zrychluje metabolismus a zpomaluje stárnutí. Matcha Tea vám umožní udržet koncentraci na dlouhou dobu a zároveň vede k uvolnění a relaxaci. V jeho složení naleznete antioxidanty, proteiny, kofein, vitamíny (A,E) a minerály jako například železo, vápník, draslík, zinek, katechiny nebo aminokyseliny. 

Dávkování:

Dospělý člověk by měl denně přijmout 3900 ORAC antioxidantů, což odpovídá 4 g Matcha Tea (2 sáčky). Průměrná spotřeba čaje matcha se pohybuje mezi 1–2 šálky denně, toto množství odpovídá 10–20 šálkům klasického zeleného čaje.

děti 4-6 let: 45 mg = 1,5 gr čaje matcha/den

děti 7-9 let: 63 mg = 2,1 gr čaje matcha/den

děti 10-12 let: 85 mg = 3,2 gr čaje matcha/den

těhotné max. 4 gr: čaje matcha/den (2 šálky)

dospělí max. 6 gr čaje matcha/den

 

Balení:  BIO Matcha Tea Harmony 15x2g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALTEVITA je určena všem příznivcům zdravé výživy a bio výrobků se specializací na přírodní produkty a přípravky, které blahodárně působí na lidský organismus, mají zdraví prospěšný vliv a povzbuzující i osvěžující účinky. Tato rodinná firma vznikla v roce 2013 a má sídlo v Piešťanech na Slovensku. Postupně se firma díky nabytým vědomostem majitelů rozvíjela a to zejména na základě poznávání ajurvédské medicíny a učení se o zdravé výživě. Prvním nabízeným produktem firmy Altevita byl zelený čaj Matcha, v dnešní době, již firma nabízí nepřeberné množství kvalitních přírodních produktů z oblasti zdravého životního stylu a aromaterapie. Z velké části si nabízené výrobky i sama vyrábí ve spolupráci s předními aromaterapeuty a odborníky na zdravou výživu. Veškeré nabízené produkty jsou přírodního původu, v BIO kvalitě, bez přidaných konzervantů či barviv. Objevte se společností Altevita kouzlo přírody a sílu bylinek a ovoce.

Zpět do obchodu